MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Drezynami na 400 metrów – wyniki

Wiadomości: Jugowice koło Walimia
Wtorek, 28 lipca 2009, 21:34
Aktualizacja: 22:13
Autor: mswiezy
Fot. mswiezy
Blisko 230 osób wzięło udział w rozegranych w Jugowicach koło Walimia VII Mistrzostwach Polski w Drezynowaniu. W kategorii OPEN bezkonkurencyjni okazali się Dominik i Daniel Woźni z Jugowic, którzy 400–metrową trasę przejechali w czasie 1:17.97. Nie pobili oni jednak rekordu 1:09.38 ustanowionego w zeszłym roku przez strażaków z Zagórza Śląskiego

Kategoria Open
1 Dominik Woźny Daniel Woźny Bandziory 01:17,97
2 Sebastian Czajkowski Rafał Dziewoński Catabba 01:19,71
3 Szczepan Gałysa Mateusz Gałysa Sin 01:20,31
4 Adam Milewski Grzegorz Urbański Nniedźwiadki 2 01:21,10
5 Paweł Zocek Wiesław Zelek Paweł i Gaweł 01:21,94
6 Rafał Dziewoński Marcin Pęczak Made in Poland 01:22,78
7 Mateusz Parys Maciej Głębocki Byq Team 01:25,41
8 Czesław Jaromin Mateusz Jaromin Patałachy 01:25,52
9 Marcin Hnatyszyn Grzesiek Trzeciak Drwale 01:26,78
10 Grzegorz Manowski Adrian Pluciński Dopalacze PL 01:28,47
11 Tomasz Białas Łukasz Kędzierski Scyzory 01:29,39
12 Tomasz Drzewiecki Rafał Pokora Lekkoatleci 01:30,97
13 Artur Nykiel Edyta Zielińska Seniorzy 01:31,25
14 Grzegorz Manowski Wiesław Kupczak Szybki Joe 01:31,70
15 Łukasz Duturla Damian Krzesak Kuzyniaki 01:31,84
16 Wiktor Dznowski Kryzsytof Plichta Gral i spółka 01:32,96
17 Michał Babik Piotr Mieloszyński Syjon 01:34,62
18 Zdzisław Hryciuk Grzegorz Wrażeń GZ 01:34,65
19 Robert Kuca Bartłomiej Brant Hanysy 01:35,19
20 Kamil Sadowski Mariusz Firmanty Mondzioły 01:35,53
21 Tadeusz Zięba Mariusz Niewiadomski Ślimaki 01:37,00
22 Szymon Synowski Łukasz Podgórski Przyczajone kojoty 01:38,14
23 Maciej Wnuk Mariusz Matłosz Luftwaffe 01:38,75
24 Aleksandra Czurak Maciej Szeliga PG 01:41,10
25 Wojciech Fabisiak Michał Kowalski Wściekły Pies 01:41,49
26 Patrycja Waszkiewicz Bartłomiej Brant Coco 01:41,72
27 Mateusz Sornat Damian Kruk Filon i demon 01:42,22
28 Jacek Lewandowski Marzena Lewandowska Lefjack 01:44,72
29 Barbara Bogdańska Tomasz Kusiewicz Daisy crazy 01:47,22
30 Marta Gacej Andrzej Gacek KMK Polkowice Gacki 01:48,25
31 Beata Zięba Włodzimierz Niewiadomski Wałbrzych 01:52,97
32 Kamil Poźniak Wojciech Glapiak Hardcory 01:53,62
33 Zbysław Wojciechowski Berenika Wojciechowska Karans 01:54,58
34 Kamil Poźniak Tomek Kozak VIP 02:04,40
35 Marcin Winkel Monika Szor Win Szor 02:10,45
36 Marzena Pałys Tadeusz Zięba Demony z Podzamcza 02:20,50

Kategoria Rodzina
1 Benedykt Waszkiewicz Bartłomiej Brant BiB 01:27,57
2 Magdalena Sobczyk Tomasz Sobczyk M.T 01:27,91
3 Daniel Wożny Kamil Jantos Młodzi Gniewni 01:28,24
4 Adrian Kuca Bartosz Brant SiS 01:32,72
5 Paulina Kuca Robert Kuca Kucusie 01:36,38
6 Wiesław Zelek Rafał Zelek PDG 01:37,32
7 Grzegorz Byra Sylwester Stwora Szogun 01:37,69
8 Tomasz Szmit Bartek Szynszyle 01:40,12
9 Leszek Pałys Mariusz Pałys Byki z Podzamcza 01:45,13
10 Adrian Kuca Joanna Kuca Sparta Zabrze 01:48,53
11 Jacek Lewandowski Kacper Lewandowski Kapsel 01:49,21
12 Marcin Dąbrowski Marta Dąbrowska Szkielety ze Starachowic 01:50,34
13 Paulina Kuca Joanna Kuca Żabole 01:51,86
14 Krzysztof Kołodziej Krzysztof Junior 2xKrzysztof 01:52,25
15 Ola Hryciuk Zdzisław Hryciuk Drezyna Lubsko 01:56,87
16 Stanisław Sobolak Wiktor Sobolak Lamborghini 01:58,37
17 Wiktoria Nalepa Andrzej Gacek KMK Polkowice SP1 02:01,35
18 Daniel Porucznik Andrzej Bytowski Sheba 02:02,25
19 Amadeusz Czechowski Andrzej Małaszowski Dziadek i wnuczek 02:02,26
20 Wojtek Szmit Adam Uścinowicz Drezyny 02:06,28
21 Ryszard Sadowski Marcel Wąsiewicz Orły 02:08,80
22 Kajetan Kołodziej Ilona Kołodziej Debeściaki 02:08,87
23 Wałbrzych City 02:22,23
24 Magda Niziołek Martynka Niziołek Syrenki 02:36,47

Kategoria Kobiety
1 Agata Wróbel Katarzyna Zelek Dziewczyny z Jugowic 1:29,94
2 Julia Homel Agata Przygodzka Sprite & Pragnienie 01:36,4
3 Joanna Kuca Patrycja Waszkiewicz Aspat 1:42,15
4 Anna Zapała Magdalena Sobczyk Amazonki 1:43,41
5 Kinga Drożdż Aleksandra Wróbel Tuptusie 1:45,89
6 Kamila Wróbel Krystyna Pankiewicz Diablice 1:47,35
7 Aleksandra Łyczkowska Patrycja Trębacz Szybkie wiewiórki 1:51,09
8 Agnieszka Kędzierska Katarzyna Tomaszczyk Bolki 2 1:52,31
9 Beata Zięba Grażyna Niewiadomska Wałbrzych 2:09,02
10 Paulina Polkowska Katarzyna Woźniak Ci jak ciocia 2:18,97

Kategoria Junior do 13 lat
1 Mateusz Babka Krzysztof Welik Szołmeni :) 1:35,69
2 Damian Kruk Mateusz Sornat Filon & Demon 1:38,08
3 Maciej Chlebowski Krzysztof Welik Złomtrex TEAM 1:41,77
4 Rafał Zelek Robert Pokora Demony z Walimia 1:49,22
5 Łukasz Obuch Patryk Sac Kocury 1:57,50
6 Wojtek Czerkawski Jakób Czerkawski Zygzak 2:04,55
7 Łukasz Florczyński Kamila Niziołek Dzieciory potfory :) 2:11,28
8 Daniel Porucznik Wiktor Sobolak Straż pożarna 2:26,83

Kategoria Młodzież 14-16 lat
1 Tomasz Sagner Marcin Marek Broumov 1:24,09
2 Andrzej Jordan Sylwester Gawryś Austeria Krokus 1:26,25
3 Mieszko Pańczyszak Grzesiek Byra Bossy 1:30,81
4 Tomasz Stechnau Grzesiek Byra Piraci z Walimia 1:33,01
5 Krzysztof Walik Mateusz Babka Szybcy i wściekli 1:37,82
6 Piotr Zalewski Mateusz Zalewski OSP Zagórze Śl. 1:38,06
7 Adam Kocielnik Robert Piotrowicz Chickeny 1:40,38
8 Robert Piotrowicz Adam Kocielnik Rekiny 1:41,08
9 Adam Kocielnik Katarzyna Pogorzelska Malinki 1:42,37
10 Michał Podrzycki Mateusz Podrzycki Brothers 1:42,62
11 Adrian Kuca Benedykt Waszkiewicz Pradawni kolejarze 1:47,41
12 Aleksandra Wróbel Kinga Drożdż Ladies 2:02,38
13 Jakub Mielczarczyk Wojtek Puchała Skorpiony 2:30,47

Kategoria VIP
1 Tomasz Maciejewski Paweł Grześkowiak Lipinki 01:26,23
2 Jerzy Klima Barłomiej Mazur Wałbrzych Info 2 01:39,95
3 Aleksandra Gałysa Katarzyna Drożdż Bezradne 01:41,63
4 Tomasz Maciejewski Petr Spetlak DKR 01:41,99
5 Michał Bobruk Krzysztof Skiba Wałbrzych Info 1 01:42,17
6 Adam Hausman Jerzy Ignaszak 01:46,37
7 Edward Podgórski Andrzej Chmielewski Czarny Powiat 01:53,59
8 Katarzyna Izabela Mrzygłocka Aleksandra Ignaszak Super dziewczyny 01:56,85
9 Kornel Tibor Delegacja Węgierska 2 01:58,37
10 Ilona Łukasiewicz Jarosław Łukasiewicz Tatanka 02:01,23
11 Marek Fedoruk Maria Chmielewska Mieszańcy 02:06,09

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Roland Szczawno

Maraton na raty

Duda w Wałbrzychu

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Idol wznawia rywalizację

Mogli zrywać czy też nie?

Jacek C. na wolności

Popierają Dudę