MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dotkliwie pobił sąsiada

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 17 sierpnia 2017, 11:04
Aktualizacja: 11:56
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
24–letni wałbrzyszanin w niedzielny wieczór dotkliwie pobił swojego 59–letniego sąsiada. Policjanci niezwłocznie po otrzymaniu informacji udali się na miejsce zdarzenia. Gdy przyjechali, sprawca zacierał ślady przestępstwa.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zgłoszenie o pobiciu otrzymali w niedzielę wieczorem. Niezwłocznie udali się na ul. 11 listopada w Wałbrzychu, gdzie miało dojść do zdarzenia. Szybko ustalili, że 59-letni mężczyzna został dotkliwie pobity przez 24-letniego wałbrzyszanina, który ukrywa się teraz u swojego 29-letniego kolegi. W momencie zatrzymania przez policjantów obaj mężczyźni zacierali ślady przestępstwa.

Sprawcy pobicia za popełniony czyn grozi teraz kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres jednego miesiąca. Drugi z mężczyzn za utrudnianie postępowania, pomaganie 24-latkowi i ukrywanie go, może spędzić za kratkami do 5 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Podsumowanie działań „Trzeźwy poranek”

38–latek ukrył amfetaminę w zamrażalniku lodówki

Dni Wałbrzycha rozpoczęte

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~szatan 17-08-2017 13:09
Cwany malolacik pobil zgredzia..h*ja w leb i do pelcznicy...!!
~nn 17-08-2017 13:20
też tak myślę - gnoju jeden jesteś za młody i wstyd by bić dziadka pajacu a ty drugi walcu powinieneś trafić też tak chociaż na pół roku za kratę byś zrozumiał że kara to kara ale dostaniesz zawiasy lecz może cię nauczą chyba że odwieszą i pójdziesz za kolejne p-stwo z kk.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bili go butelką i metalową rurką

44–latek zdemolował mieszkanie otrzymane od gminy

Policjanci z Boguszowa–Gorc odzyskali skradziony rower

Wałbrzych pełen alimenciarzy

24–latek odpowie za włamania do pomieszczeń piwnicznych