MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dorośli dzieciom

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 9 sierpnia 2010, 12:51
Aktualizacja: 12:52
Autor: red
Ubiegłoroczna akcja cieszyła się dużym powodzeniem
Fot. red
W biurze senatora Romana Ludwiczuka spotkali się przedstawiciele wałbrzyskich supermarketów oraz wałbrzyskich firm w celu kontynuowania akcji „Dorośli dzieciom”.

Przedstawiciele wałbrzyskich marketów (Tesco, Auchan, Makro, Real, Kaufland) oraz prezesi kilku wałbrzyskich firm spotkali się z senatorem Romanem Ludwiczakiem, który jest organizatorem przedsięwzięcia zatytułowanego „Dorośli dzieciom”. Oprócz Ludwiczuka akcję wspiera radna miejska Renata Wierzbicka.

Spotkanie dotyczyło drugiej edycji zbiórki artykułów szkolnych dla dzieci z naszego powiatu. Podczas spotkania zapadła decyzja, że tegoroczna akacja będzie miała szerszy zasięg, bowiem oprócz dzieci z powiatu wałbrzyskiego, które otrzymają pomoc, ta pomoc trafi również do młodzieży szkolnej z gminy Łubnice. Przypomnijmy, że gmina Łubnice została mocno doświadczona przez czerwcową powódź.

Akcja zbierania artykułów szkolnych zostanie przeprowadzona w dniach 27-28 sierpnia oraz 3-4 września. Zapraszamy wszystkich do wsparcia zbiórki.

Czytaj również

Pogadanka w centrum

Kuchciński nie zaszkodził

W oczekiwaniu na start

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~? 9-08-2010 13:40
" Oprócz Ludwiczuka akcję wspiera radna miejska Renata Wierzbicka."
~ania 9-08-2010 21:10
Pan Ludwiczuk niech sam lepiej da swoja dietę a nie patrzy na społeczeństwo i pokazuje jaki to dobry wujek czyimś kosztem .....
~miś 9-08-2010 21:23
Ludwiczuk egojsta szuka popleczników do darów .Pytam z jaką inicjatywą jako senator wyszedł żaby z dzieci nie robić żebraków.Dlaczego z posłanką Mrzygłocką nie ufundowali półkoloni dla dzieci wałbrzycha pozostające w mieście tylko maluje dla swojej ułomnosci rysunki

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rola samorządu

Falstart Górnika

Toyota Półmaraton

Popularny "Ceramik"

Co ze stadionem?