MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Doradzą specjaliści

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Środa, 22 stycznia 2020, 9:21
Aktualizacja: Czwartek, 23 stycznia 2020, 8:24
Autor: red
Fot. red
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu zaprasza na bezpłatne konsultacje indywidualne w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował 30 stycznia 2020 r. (czwartek) w Urzędzie Miejskim w Boguszowie-Gorcach , w godz. 10.00 - 13.00. (parter sala nr 002).

W siedzibie Urzędu Miejskiego w Boguszowie-Gorcach będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

W trakcie konsultacji indywidualnych będzie można dowiedzieć się na co aktualnie można pozyskać wsparcie z Funduszy Europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także poinformuje o środkach na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy europejskich.

KONSULTACJE SĄ BEZPŁATNE.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wątpliwa wizytówka

WSSE wesprze koszykarzy

Dla babci i dziadka

Starosta powołał Radę

Podjacki za likwidacją stref

Ferie z GCBK

20 lat współpracy

Lewica ma biuro