MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Don hip hopu w Empiku

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:11
Aktualizacja: 14:17
Autor: Daniel Wawryniewicz
DonGURALesko w Empiku
Fot. DW
W czwartek Empik przy Łączyńskiego przeżył niemałe oblężenie. Tłum fanów przyszedł na spotkanie ze znaną postacią hip hopowej sceny Piotrem Górnym, jednym z pionierów HH w Polsce, członkiem grupy Killaz Group, K.A.S.T.A Skład,, szerzej znanym jako DonGURALesko.

Atmosfera była gorąca, zewsząd można było zobaczyć sympatyków, w szerokich spodniach ze słuchawkami i czapkami z daszkiem. Raper przybył na spotkanie o godzinie 18. Witając przybyłych słowami: - Siema wszystkim, witam was ja oto Gural!

Z miejsca zaprosił także na wieczorny koncert do Świdnicy. Podczas spotkania każdy mógł podejść, porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie. - Słucham go już od kilku tygodni i naprawdę lubię, więc musiałem tu przyjść - mówi 10-letni Andrzej Przegienda, ściskając z przejęciem wydrukowaną fotografię rapera. DonGURALesko chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane pytania i rozdawał autografy na swoim najnowszym krążku "Inwazja Porywaczy Ciał", promującą nową trasę koncertową.

- Byłem już kilka razy w Wałbrzychu i jest bardzo fajnie. Lubię Śląsk Dolny, bo jest zwyczajnie zdolny, jestem głęboko związany życiowo z miastem Wrocław i różnymi sekcjami Dolnego Śląska. - opowiada DonGURALesko. - Nie jestem bywalcem salonów sieci Empik, ale lubię takie spotkania, wtedy można spotkać naprawdę fajnych ludzi i porozmawiać na różne tematy – dodaje. Zapraszam na koncert, który odbędzie się w najbliższym czasie w Wałbrzychu, zdradzę tylko, że zagramy z Trzecim Wymiarem, więc warto przyjść.

Organizatorem spotkań w Empiku jest Magdalena Legierska. - Jestem mile zaskoczona tak wysoką frekwencją. Staram się robić jak najwięcej tego typu spotkań, średnio co najmniej dwa w miesiącu, chociaż w czerwcu były aż cztery - mówi. - Do tej pory odwiedzili nas: Michał Wiśniewski, Katarzyna Grochola, zespół Big Cyc, Happysad, jak i wiele innych. Nie tak dawno był u nas także Trzeci Wymiar. Było to dla nas wyróżnienie, ponieważ byliśmy jedynym Empikiem w Polsce, w którym gościł. Staramy się zapraszać różnych ludzi, wszystko zależy od artysty i managera. W najbliższym czasie naszym gościem będzie Czesław Śpiewa – zapowiada.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Po co nam Unia?

Szef PO z wizytą w Wałbrzychu

Nowe boisko w Starym Lesieńcu

Trzy dni pełne atrakcji

Wiesława Raczkiewicz z nagrodą Silesius

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Janusz Korwin–Mikke ponownie odwiedził Wałbrzych