MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Don hip hopu w Empiku

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:11
Aktualizacja: 14:17
Autor: Daniel Wawryniewicz
DonGURALesko w Empiku
Fot. DW
W czwartek Empik przy Łączyńskiego przeżył niemałe oblężenie. Tłum fanów przyszedł na spotkanie ze znaną postacią hip hopowej sceny Piotrem Górnym, jednym z pionierów HH w Polsce, członkiem grupy Killaz Group, K.A.S.T.A Skład,, szerzej znanym jako DonGURALesko.

Atmosfera była gorąca, zewsząd można było zobaczyć sympatyków, w szerokich spodniach ze słuchawkami i czapkami z daszkiem. Raper przybył na spotkanie o godzinie 18. Witając przybyłych słowami: - Siema wszystkim, witam was ja oto Gural!

Z miejsca zaprosił także na wieczorny koncert do Świdnicy. Podczas spotkania każdy mógł podejść, porozmawiać, zrobić pamiątkowe zdjęcie. - Słucham go już od kilku tygodni i naprawdę lubię, więc musiałem tu przyjść - mówi 10-letni Andrzej Przegienda, ściskając z przejęciem wydrukowaną fotografię rapera. DonGURALesko chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane pytania i rozdawał autografy na swoim najnowszym krążku "Inwazja Porywaczy Ciał", promującą nową trasę koncertową.

- Byłem już kilka razy w Wałbrzychu i jest bardzo fajnie. Lubię Śląsk Dolny, bo jest zwyczajnie zdolny, jestem głęboko związany życiowo z miastem Wrocław i różnymi sekcjami Dolnego Śląska. - opowiada DonGURALesko. - Nie jestem bywalcem salonów sieci Empik, ale lubię takie spotkania, wtedy można spotkać naprawdę fajnych ludzi i porozmawiać na różne tematy – dodaje. Zapraszam na koncert, który odbędzie się w najbliższym czasie w Wałbrzychu, zdradzę tylko, że zagramy z Trzecim Wymiarem, więc warto przyjść.

Organizatorem spotkań w Empiku jest Magdalena Legierska. - Jestem mile zaskoczona tak wysoką frekwencją. Staram się robić jak najwięcej tego typu spotkań, średnio co najmniej dwa w miesiącu, chociaż w czerwcu były aż cztery - mówi. - Do tej pory odwiedzili nas: Michał Wiśniewski, Katarzyna Grochola, zespół Big Cyc, Happysad, jak i wiele innych. Nie tak dawno był u nas także Trzeci Wymiar. Było to dla nas wyróżnienie, ponieważ byliśmy jedynym Empikiem w Polsce, w którym gościł. Staramy się zapraszać różnych ludzi, wszystko zależy od artysty i managera. W najbliższym czasie naszym gościem będzie Czesław Śpiewa – zapowiada.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Solidarność daje rządowi czas do 28 marca

Na ulicy Kamienieckiej wznowiono prace

Wafel czeka na dom

Protestowali przeciwko "ACTA 2"

Kolejny krok ku rozpoczęciu budowy obwodnicy zrobiony

Strażnicy miejscy z Boguszowa–Gorc kontrolowali

Szczawno–Zdrój walczy o odzyskanie szczytu Chełmca

Wiosna popiera nauczycieli