MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dołączyli do śpiewania hymnu

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 13 maja 2012, 9:54
Aktualizacja: 9:54
Autor: PAW
Fot. PAW
Wczoraj przed Galerią Victoria został ustawiony autobus, w którym każdy mógł zaśpiewać hymn, który ma zagrzewać polską kadrę do boju podczas zbliżających się Mistrzostw Europy.

Już od godziny 12.00 kibice piłki nożnej mogli nagrywać piosenki zagrzewające polską reprezentację do gry podczas EURO 2012. W tym celu przed Galerią Victoria ustawiony został specjalny autobus o długości 14 metrów, w którym mieściło się mobilne studio nagrań. Natomiast przed autobusem zorganizowana została wystawa o charakterze sportowym. Partnerem akcji był jeden ze sponsorów polskiej reprezentacji piłki nożnej.

Organizatorzy podkreślili, że zainteresowanie wałbrzyszan akcją było średnie. Być może wpływ na taki stan rzeczy miała dość kiepska aura, która zniechęcała do wychodzenia z domu.

Czytaj również

Po co nam Unia?

Juwenalia PWSZ 2019

Przedwiośnie wspiera Wiosnę Roberta Biedronia

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wałbrzyszanin 13-05-2012 19:51
A dlaczego nie w RYNKU .RYNEK jest miejscem na takie imprezy.Galeria to sztuczny twór niby rozrywkowy.Jeżeli ma się rozruszać Śródmieście to trzeba tam organizować imprezy .Rozruszać dzielnicę i mieszkańców Śródmieścia,bo wszystko im przeszkadza festyn przeszkadza ,otwarta knajpa i trochę hałasu przeszkadza:(
~ 13-05-2012 19:57
takie imprezy trzeba organizować w Rynka a nie w tym sztucznym tworze niby kulturalno handlowym.Trzeba rozruszać Śródmieście i mieszkańców Śródmieścia,bo wszystko im przeszkadza festyn Żle bo głośno , knajpa otwarta żle ,Gra filharmonia to też żle i zawsze znajdzie się debil co się wydrze przez okno,że za głośno

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Bili go butelką i metalową rurką

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Zmarł pierwszy burmistrz Szczawna–Zdroju