MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dodatkowe autobusy dowiozą wałbrzyszan na Festiwal Kwiatów i Sztuki

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 26 kwietnia 2019, 8:37
Autor: red
Fot. red
Dział Komunikacji Zbiorowej informuje, że podobnie jak w latach ubiegłych w czasie trwania XXXI Festiwalu Kwiatów i Sztuki organizowanego przez Zamek Książ Sp. z o.o. w Wałbrzychu tj. w dniach od 1 do 3 maja 2019 roku uruchomiona zostanie specjalna linia komunikacyjna PK, kursująca na trasie: Śródmieście – Piaskowa Góra – Podzamcze – Zamek Książ.

Trasa linii PK z Zamku Książ w kierunku Śródmieścia poprowadzona zostanie przez ulicę Wysockiego stwarzając możliwość odwiedzenia również Centrum Nauki i Sztuki „Stara Kopalnia”.

Do Zamku Książ skierowane zostaną również dodatkowo, wybranymi kursami autobusy obsługujące linie 8 i 12. Natomiast na trasie: Centrum Handlowe Auchan – Zamek Książ w dniach 1-3 maja od godziny 9:15 do 19:00 kursować będzie specjalny bezpłatny przewóz, autobusy odjeżdżać będą z częstotliwością 30 minut.

W trakcie trwania imprezy tj. od dnia 30 kwietnia do 5 maja przystanek końcowy i początkowy linii 8, 12 i PK zlokalizowany będzie na terenie parkingu głównego.

Dział Komunikacji Zbiorowej informuje również, że 2 maja 2019 roku (czwartek) autobusy komunikacji miejskiej kursować będą według rozkładów jazdy ważnych w soboty, z wyjątkiem linii nr 1, której odjazdy realizowane będą tak jak w dni robocze.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Powstanie 99 Otwartych Stref Aktywności na Dolnym Śląsku – Głuszyca, Mieroszów i Stare Bogaczowice są wśród zakwalifikowanych

Aqua Zdrój wprowadza zmiany

Poważny wypadek komunikacyjny w Grzędach

IV Wałbrzyski Rajd Rodzinny

Kto prezesem piłkarskiego Górnika?

Bardzo Młoda Kultura 2019–2021 to projekt, który będzie realizowany w Wałbrzychu

Sprzątanie zabiera Ci zbyt dużo czasu i energii? Znajdź kogoś, kto odciąży Cię w trudnych obowiązkach

Puchar Polski w Dogtrekkingu