MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Dobrana para...

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 13:35
Aktualizacja: Wtorek, 4 sierpnia 2020, 8:34
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 22–latek był poszukiwany za znęcanie się nad swoją obecną konkubiną. Boguszowianin trafił już na najbliższe półtora roku do więzienia.

Dwóch miejscowych funkcjonariuszy w sobotę ustaliło operacyjnie, że 22-latek może chwilowo przebywać w Boguszowie-Gorcach i, pomimo iż w tym dniu nie mieli wyznaczonej służby, udali się pod wytypowany adres. Zaskoczony przestępca poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności został przez mundurowych zatrzymany przy ul. Kościuszki.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że policjantom na drodze w zatrzymaniu poszukiwanego próbowała stanąć jego konkubina, nad którą on sam wcześniej się znęcał. Kobieta znieważyła interweniujących funkcjonariuszy słowami wulgarnymi, siłowo ich zaatakowała, by ostatecznie z okna rzucić w mundurowych szklaną popielniczką. 23-latka zamiast w policjantów, trafiła jednak w samochód i uszkodziła karoserię.

Za popełnione przestępstwa kobiecie grozi teraz kara 5 lat pozbawienia wolności. Boguszowianin natomiast trafił już do aresztu śledczego, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary.

Twoja reakcja na artykuł?

3
14%
Cieszy
12
57%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
24%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Zagroził kobiecie śmiercią

Pamiątkowa tablica

Uciążliwości jeszcze potrwają

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Fliper 3-08-2020 20:42
Heh ...znowu bsmboszów
~Maverick 4-08-2020 8:07
Jednak kobiety (nie wszystkie) to tępe dzidy. Nie dość że się nad nią znęcał i dostał za to wyrok to jeszcze broniła go jak lwica młode. No po prostu brak słów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kilka słów o wsparciu dla Wałbrzycha

Handlował "psychotropami"

Szczepienia i ostrożność

Wpadli dwaj bracia

Zatrzymana na Malczewskiego