MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Do hymnu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 11 maja 2012, 17:17
Aktualizacja: 17:17
Autor: red
Fot. organizatorzy
Polacy śpiewają hymn dla naszych piłkarzy. Już 12 maja (sobota) w Wałbrzychu przy Galerii Victoria.

W poniedziałek, 2 kwietnia z Warki w trasę po Polsce wyruszył autobus – mobilne studio nagraniowe akcji DO HYMNU. W kwietniu i maju biało-czerwony autobus wareckiej husarii dotrze do wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu i wykonać hymn, by dodać skrzydeł Reprezentacji Polski!

Autobus wyposażony jest w profesjonalny, studyjny sprzęt nagraniowy. Jednocześnie może się w nim nagrać nawet 30 osób. Każdego dnia materiał będzie zgrywany do jednej ścieżki stereo. W sumie powstanie 50 takich ścieżek, a każda z nich będzie inna, bowiem poszczególne miasta „zabrzmią” inaczej, nadając projektowi wyjątkowy charakter. Kierownikiem muzycznym przedsięwzięcia jest Adam Sztaba.

Pracownicy browaru w Warce – sercu marki, która jest Oficjalnym Sponsorem Polskiej Reprezentacji, jako pierwsi nagrali hymn dla Biało-Czerwonych. - Pokażmy, że nie zapomnieliśmy jaka w nim moc, że wiemy jak go zaśpiewać. Poczujmy siłę każdego słowa i wspólnego śpiewu. Niech zabrzmi jak nigdy dotąd i doda energii naszym – mówiła Izabela Głodek, Marketing Manager Warki inaugurując trasę autobusu.

Głos browarników z Warki wsparł Państwowy Zespół Pieśni i Tańca MAZOWSZE. Trzydziestoosobowy chór tego największego polskiego zespołu artystycznego, który sięga do bogactwa narodowych pieśni i obyczajów, odśpiewał Mazurka Dąbrowskiego i włączył swój głos w narodowe wykonanie hymnu dla piłkarskiej Reprezentacji!

Po południu autobus akcji DO HYMNU! stanął na Rynku Miejskim w Warce. Mieszkańcy miasta z energią śpiewali hymn dla swoich piłkarzy i nagrywali się w mobilnym studio. A to dopiero początek trasy! Mobile studio odwiedzi mieszkańców 39 miast, dając im niepowtarzalną możliwość przyłączenia się do tej wyjątkowej akcji i nagrania swojego wykonania hymnu dla polskich kadrowiczów. Już 12 maja w Twoim mieście, Wałbrzychu przy GALERII VICTORIA. Nie może Cię zabraknąć!

Głosy tysięcy Polaków zbierzemy w jedno największe i najgłośniejsze wykonanie Mazurka Dąbrowskiego i w czerwcu wręczymy polskiej Reprezentacji. Razem zaśpiewajmy hymn i dodajmy energii naszym piłkarzom!

Czytaj również

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Czekają nas utrudnienia w ruchu

Po co nam Unia?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ja 11-05-2012 21:14
Spytajcie JarKacza, zaśpiewa Wam: "z ziemi wolskiej do Polski". Koko euro spoko.
~jurek 12-05-2012 12:01
Promocja piwa za pomocą hymnu narodowego i nikogo to nie oburza? Niezły kraj.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Janusz Korwin–Mikke ponownie odwiedził Wałbrzych

Trzy dni pełne atrakcji

Wiesława Raczkiewicz z nagrodą Silesius

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Szef PO z wizytą w Wałbrzychu