MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Dni Wałbrzycha za nami

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 26 maja 2019, 11:04
Aktualizacja: 11:12
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Koncert Michała Szpaka i imponujący pokaz tańca z ogniem w wykonaniu działającej przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury grupy "IMPULS" zakończył tegoroczne Dni Wałbrzycha.

Za nami dwa dni dobrej muzyki, tańca, ciekawych warsztatów, wystaw, prezentacji, pokazów, gier, zabaw, animacji i koncertów. Nie zabrakło też wielu atrakcji dla najmłodszych, ekscytującego lunaparku i stoisk z regionalnymi potrawami. Były też akcje charytatywne, zbiórka środków dla wałbrzyskiego Hospicjum im. Jana Pawła II i zbiórka krwi w ramach akcji Moto Serce.

Pierwszego dnia imprezy wystąpiły gwiazdy: DJ P.Turner, EVO, Danzel i Edyta Górniak. Drugiego dnia oprócz gwiazdy wieczoru - Michała Szpaka, który podobnie jak Edyta Górniak reprezentował nasz kraj na konkursie Eurowizji, publiczności zaprezentowali się finaliści konkursu „Wałbrzych ma Talent”, uczestnicy Wałbrzyskiej Szkoły Talentów i Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych". Całość zakończył pokaz tańca z ogniem.

Twoja reakcja na artykuł?

21
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
14%
Nudzi
1
4%
Smuci
0
0%
Złości
2
7%
Przeraża

Czytaj również

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

ZOO już otwarte

Diamentowy certyfikat

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jolanta-gina 29-05-2019 16:38
Ani deszcz ani nic nie przeszkodzi nam zeby być na koncercie Michała Szpaka. Jest jak petarda nie tylko głosu ale jako człowiek jedt niesamowity. Uwielbiam Michała za byle być sobą, za to że daje mi siłę i zjednuje sie dużo ludzi i mam dzieki niemu kochane szpaczki. Na na na na na nana nana.....
~Angel 29-05-2019 16:41
Uwielbiam Go za to że jest a śpiewa cudnie i mozna zapomnieć o wszystkich smutkach.
~Dawid 29-05-2019 17:08
Super koncert Michała Szpaka.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z aplikacją bezpieczniej

Basen od 11 lipca

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Najlepszy projekt

Dojedziesz do Skalnego Miasta