MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Dni Wałbrzycha rozpoczęte

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 25 maja 2019, 9:32
Aktualizacja: Niedziela, 26 maja 2019, 7:44
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Dużo dobrej muzyki, liczne konkursy, imponujący lunapark, warsztaty, wystawy, pokazy, akcje charytatywne, regionalne potrawy, mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – Dni Wałbrzycha rozpoczęte!

Uroczystego otwarcia Dni Wałbrzycha, zorganizowanych na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, dokonała Sylwia Bielawska - wiceprezydent Wałbrzycha i Jarosław Buzarewicz - dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Święto naszego miasta rozpoczęło się od startu biegaczy, którzy w charytatywnej sztafecie pobiegli aż do Kołobrzegu, aby uzbierać pieniądze dla Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu. Na wielkiej, nowoczesnej scenie zaprezentowały się gwiazdy: DJ P.Turner, EVO, Danzel i Edyta Górniak.

Dzisiaj natomiast odbędzie się zbiórka krwi i pokazy motocyklowe w ramach akcji Moto Serce, nie zabraknie wielu gier, zabaw i animacji dla dzieci, ciekawych warsztatów i pokazów. Na scenie zaprezentują się uczestnicy Wałbrzyskiej Szkoły Talentów, Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych", laureaci konkursu „Wałbrzych ma Talent”, a o godzinie 21.00 wystąpi gwiazda wieczoru - Michał Szpak. Dni Wałbrzycha zakończy pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy IMPULS.

Twoja reakcja na artykuł?

7
27%
Cieszy
2
8%
Hahaha
8
31%
Nudzi
3
12%
Smuci
2
8%
Złości
4
15%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z aplikacją bezpieczniej

Śmieci skrzydeł nie mają

Trzaskowski triumfuje w Wałbrzychu

Obowiązuje zakaz kąpieli

Basen od 11 lipca

Wsparcie od Wojewody dla Powiatu

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Pandemia nas nie opuszcza