MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Deichmann Minimistrzostwa po raz kolejny w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, 14:23
Aktualizacja: 14:23
Autor: PAW
Fot. użyczone
Trwają zapisy do rozgrywek Deichmann Minimistrzostw 2013. Turniej ma już swoją sześcioletnią tradycję i z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników – tylko w ubiegłym roku wystartowało w nim ponad 7 000 dzieci. Rozgrywki skierowane są do chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 11 lat.

Przed rozpoczęciem turnieju każda ze zgłoszonych drużyn wybiera nazwę kraju, który chce reprezentować i otrzymuje od organizatora stroje sportowe nawiązujące do barw narodowych wybranego państwa. Zespoły będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych U-9 i U-11.

Eliminacje Wrocławskie rozpoczną się 20 kwietnia i potrwają do 9 czerwca. Zwycięzcy będą reprezentować Wałbrzych na Finale Finałów w Trzebnicy, gdzie najlepsze drużyny z całej Polski zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody.

Na wszystkich etapach rozgrywek na uczestników czekają nagrody i upominki. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy dyplom i medal. Zwycięzcy Deichmann Minimistrzostw 2013 zobaczą na żywo mecz FC Barcelony. Dodatkowo każda z drużyn biorących udział w turnieju ma szansę na wylosowanie wyjazdu na mecz Borussii Dortmund.

O przyjęciu drużyny do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają jeszcze tylko kilka dni. Informacje dotyczące zgłoszeń, regulaminu oraz warunków uczestnictwa dostępne są na stronie www.kochamsport.pl oraz u koordynatora rozgrywek wałbrzyskich, tel. 603 038 727 .

Czytaj również

Piłkarska klasa A: Lider z autsajderem

Pielęgniarki Sanatoriów Dolnośląskich otrzymały "Złote Czepki"

IV liga piłkarska: Koniec snu o III lidze

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sołtys 8-04-2013 20:56
To są jakieś jaja!!! W regulaminie tych pseudo zawodów Deichmann Minimistrzostw 2013 wyraźnie jest napisane, że za każdego zgłoszonego zawodnika klubu, szkoły należy uiścić opłatę w wysokości 80 zł!!!! Czyli jak mojego syna szkoła chciałaby wziąść udział z 7-latkami to musiałaby za 10 zawodników zapłacić 800,00 zł !!! Chyba ich porąbało i tych co dają się na to nabrać! No cóż, Niemcy zawsze mieli głowę do interesów...
~burmistrz 9-04-2013 14:32
A nie doczytales w regulaminie ze kazdy zawodnik dostaje na wlasnosc komplet stroju sportowego ? Do tego dodaj profesjonalna obsluge sedziowska, wode i caly cykl turniejow...... dalej bedziesz narzekal wiejski prostaczku ???
~sołtys 9-04-2013 17:52
No cóż "burmistrz" . Tobie też chyba słoma z butów dostaje... Ale moja słoma ze wsi nie śmierdzi... Czy widziałeś z jakiego materiału zrobione są te stroje? Ja widziałem! Niejeden lumpex by tego nie przyjął. Profesjonalna obsługa sędziowska?! Czy widziałeś profesjonalną grupę sędziowską? Chyba, że jesteś jednym z organizatorów? No to wszystko jasne...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ekstraliga piłkarska kobiet: Do mistrza po punkty

Piłkarska klasa B: Punkty bez gry dla rezerw MKS–u

Zmarł pierwszy burmistrz Szczawna–Zdroju

Bili go butelką i metalową rurką

Po co nam Unia?