MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

De Mono w 9 Fali

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 14 grudnia 2009, 10:55
Aktualizacja: 16:19
Autor: red.
Fot. Krzysztof Żarkowski
Przedstawiamy fotorelację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bili go butelką i metalową rurką

Rozpoczęła się już rekrutacja rodzin goszczących i wolontariuszy w projekcie Brave Kids

Ochojska przed Zalewską

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Limciu 14-12-2009 17:19
Bywało lepiej w 9fali. Koncert poprawny, mojej żonie się podobał. Moim zdaniem za bardzo się cenią (60 zł) - za odcinanie kuponów od zamierzchłej kariery. DeMono w osobie wokalisty Krzywego (reszta zespołu wymieniona) zaprezentowało 2 nowe utwory, z tego jeden to był cover piosenki z lat 70-tych zespołu ABC. W jednym kawałku słychać było żeński chórek, choć na scenie sami faceci. To wszystko trochę za blisko było poziomu disco-polo, co nie oznacza, że nie można było się świetnie bawić. Najbardziej podobał mi się ostatni kawałek - Should I stay or should I go - cover zespołu Clash. Jeśli wierzyć Krzywemu - był to ich pierwszy koncert klubowy od 10 lat. Widać było po nim, że początkowo był nieco zaniepokojony bliskością publiczności i brakiem szykan, odstępu, ochrony - jak to ma miejsce na imprezach masowych (zwykle za pieniądze gminy). I to była chyba główna atrakcja tego koncertu. Ale jak przypomnę sobie koncerty DeMono z przed kilkunastu lat - to obecnemu trochę brakowało mocy.
~o.j 15-12-2009 17:02
a ja sie na fotce znalazłam!!!!foty jak zwykle na wysokim poziomie!!!ale najbardziej zajebi... fotki mieliscie z koncertu Markowskiej-mega mega!!!
~arek 15-12-2009 17:39
popieram,markowska wyszła na zdjeciach kapitalnie.jak mozna wstawiajcie wiecej zdjec z koncertów,bo tylko na waszym portalu mozna zobaczyc i poczytac o koncertach w naszym miescie.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ukradł z posesji motorower, ale wpadł w ręce stróżów prawa

DTMZ robił porządki w Rząsinach

Wczasy w Zakopanem po sezonie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają spokoju

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Album fotograficzny „Zamek Książ w Wałbrzychu Cud Polski” już w sprzedaży