MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

De Mono i sztuczne ognie na zakończenie

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 września 2011, 15:34
Aktualizacja: Czwartek, 8 września 2011, 11:43
Autor: Karolina
Fot. Karolina
Miniony weekend był dla wielu wałbrzyszan niesamowitą okazją do zabawy. Od piątku do niedzieli na stadionie przy ul. Kusocińskiego obchodziliśmy Dni Wałbrzycha.

Największą atrakcją wczorajszego dnia był niewątpliwie zespół De Mono. O godzinie 18.00 pojawili się w salonie Empik w Centrum Handlowym Tesco, by odpowiedzieć na kilka pytań ze strony mediów, a przede wszystkim, by spotkać się z fanami.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Artyści odpowiadali na pytania dziennikarzy, pozowali z fanami do zdjęć, a następnie zabrali się do podpisywania płyt i rozdawania autografów. Po konferencji i chwili odpoczynku, zespół miał pojawić się na scenie by dać jeden z ostatnich wakacyjnych koncertów. Tak też się stało.

Tłum zgromadzany na stadionie był ogromny. Zebrani ludzie tańczyli i razem z muzykami z De Mono śpiewali ich piosenki. Repertuar był zróżnicowany. Mieliśmy okazję posłuchać kilku utworów z ostatniej płyty zespołu „No Stress”, chociażby „Póki na to czas” oraz piosenki, które powstały na początku kariery zespołu „Kochać inaczej”. Nie zabrakło także „Statków na niebie” i „Asfaltowych łąk”.

Piosenkę pod tytułem „Jednym zdaniem”, którą w oryginale De Mono wykonuje z Aktorką Anną Dereszowską tym razem zaśpiewali z Justyną z Wałbrzycha. Tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć tego osobiście informujemy, że występ z udziałem Justyny będzie można oglądać na kanale zespołu na youtybe.com. Warto dodać, że był to występ konkursowy, którego laureat wystąpi gościnnie na kolejnej płycie zespołu.

Po bardzo udanym koncercie przyszedł czas na punkt kulminacyjny. Chodzi oczywiście o pokaz pirotechniczny. Widowisko było imponujące. Firma, która przygotowała sztuczne ognie kilka dni temu po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w Berlinie na pokazach sztucznych ogni.

Jak mówi stare przysłowie: "Wszystko co dobre, szybko się kończy". Dzisiaj pozostaje nam rozpamiętywać minione dni i czekać na Dni Wałbrzycha, które odbędą się za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Inkubator do końca roku

Zmarł symbol Wałbrzycha

Za mandat płać kartą

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 5-09-2011 21:29
SZTUCZNE OGNIE REWELACJA JAK CO ROKU ;)
~adi 6-09-2011 11:51
pełno pijanych małolatów
~Thorez 7-09-2011 9:53
Wiecie, że to prawdopodobnie nie De Mono, tylko MAFIA z Krzywym jako wokalistą? De Mono to Kościkiewicz i spółka, mówili o tym ostatnio w jednej z TV. Kościkiewicz się kłóci z Krzywym o nazwę i prawa autorskie. Podobnie jest z grupą Boney M., która ma obecnie ... 5 składów i każdy nazywa się Boney M i śpiewa ich repertuar. I jeszcze można do tego dodać Górnika PWSZ Wałbrzych, który w statystykach przejął osiągnięcia Zagłębia i niebawem dowiemy się, że Szeja był zawodnikiem Górnika, który grał w Pucharze UEFA :)
~ 12-09-2011 8:33
De Mono to Krzywy i muzycy, którzy byli na dnaich Wałbrzycha.
~jan 29-03-2012 9:03
sa dwa zespoly demono a bedzie jeden po wyroku sądu na ktory wszyscy czekaja.Prawda jest ze krzywy spiewa jako demono z zespolem mafia a koscikiewicz spiewa z innym wokalista i chlopakami z oryginalnego skladu demono.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dawno tak nie padało...

Nadal bez oświetlenia

Radny straci mandat?

DIOZ się przeniesie do nas?

Wyremontowali Poniatowskiego