MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Daniec, tort i fajerwerki – wielki finał urodzin Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 24 października 2011, 7:10
Aktualizacja: 13:54
Autor: Sven
Fot. Sven
Występ Marcina Dańca, ogromny tort i pokaz sztucznych ogni zakończyły i urodziny Galerii Victoria w Wałbrzychu.

W niedzielny wieczór zakończyły się trwające cały tydzień urodzinowe imprezy w Galerii Victoria w Wałbrzychu. W finale wystąpił znany wszystkim od lat Marcin Daniec. Jego występ przyciągnął ogromną liczbę widzów, którzy ledwo mieścili się przed sceną ustawioną na pierwszym piętrze galerii.

Tradycyjnie Marcin Daniec zwracał się do wybranych osób na widowni, a jego monologi przekształcały się w rozmowy. Jak zwykle też, jego żarty budziły aplauz i salwy śmiechu.

Gdy występ Dańca dobiegał końca, nieopodal sceny czekał już ogromny, ważący 300 kilogramów urodzinowy tort Galerii Victoria. Zanim jednak został pokrojowy i doszczętnie zjedzony przez setki urodzinowych gości, nastąpiło jeszcze rozstrzygnięcie konkursu. Zostały wylosowane trzy dwuosobowe wycieczki do Paryża i Rzymu.

Na koniec, tuż po godzinie 19, odbył się efektowny pokaz sztucznych ogni, które przez 10 minut rozświetlały niebo nad całą okolicą.

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Przyjedzie Duda

Miasto broni strażników

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gosc 24-10-2011 10:24
czy ktoś był na urodzinach i mógłby powiedzieć jak wyglądało ogłoszenie wyników konkursu na życzenia? czy wszyscy zwycięzcy się stawili po nagrodę?
~--- 24-10-2011 13:08
jeden chłopak tylko był po odbiór nagrody.. dwóch Pań o ile dobrze pamiętam że to panie były.. nie pojawiły się na scenie ; )
czakos 24-10-2011 15:43
Daniec mocny jak zawsze:)))))
~ 27-10-2011 16:06
proponuje na nastepne urodziny,zróbcie długo wczesniej ankiete i niech ludzie wybieraja kogo zaprosic do galerii.pzdr...kapitalna impreza w niedziele:)))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

Mierzą prędkość

Zagospodarowali szczyt

Czysto na Chełmcu

Bezpieczeństwo w wakacje