MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Czy budynek zwrócony gminie odżyje?

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Poniedziałek, 12 września 2011, 18:16
Aktualizacja: 18:17
Autor: PAW
Fot. UM Głuszyca
Budynek byłego szpitala w Głuszycy zwrócony Gminie Głuszyca jesienią ubiegłego roku, ma szansę wrócić do swoich funkcji.

Gotowość świadczenia usług zdrowotnych, opiekuńczo-leczniczych w gmachu położonym pomiędzy ul. Grunwaldzką a ul. Leśną będzie wymogiem stawianym potencjalnym jego nabywcom w ogłoszonym przez Burmistrza Głuszycy w ubiegłym tygodniu zamiarem sprzedaży obiektu wraz z przyległą posesją.

Wartość nieruchomości została ustalona na poziomie 1 800 000 zł. Stan techniczny budynku jest dobry, rozkład pomieszczeń wewnątrz na wszystkich kondygnacjach umożliwia organizację różnych usług medycznych lub opieki paliatywnej, a w bezpośrednim otoczeniu obiektu jest miejsce na organizację miejsc postojowych. Zamiar przeznaczenia budynku do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego burmistrz Alicja Ogorzelec zakomunikowała już w czerwcu 2011 roku.

Wspomniane wyżej zarządzenie Burmistrza Głuszycy jest realizacją zapowiedzi i zmierza do znalezienia inwestora zainteresowanego świadczeniem usług zdrowotnych na rzecz mieszkańców Głuszycy i okolicznych gmin.

Czytaj również

Różnorodny asortyment

Radny straci mandat?

Wałbrzych spadł w rankingu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~antyklerykanin 14-09-2011 5:28
Reanimacja trupa i du...!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zmarł symbol Wałbrzycha

Życzenia na rocznicę

Jak wykonali budżet?

Z nowym programem