MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czy Biblioteka pod Atlantami dostanie „Szczyt Kultury 2010”?

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 2 lutego 2011, 19:00
Aktualizacja: 19:02
Autor: red
Fot. red
Szczyt Kultury 2010 to druga edycja nagród dla animatorów kultury, przyznawanych przez portal kulturalny G–punkt.pl, wraz z przedstawicielami wrocławskich mediów. Jednym z nominowanych jest wałbrzyska Biblioteka pod Atlantami.

Lista nominowanych jest długa i powstała dzięki konsultacjom z dziennikarzami mediów lokalnych. Do 14 lutego można głosować, w ten sposób wyłaniając finałową piątkę. Spośród nich, zwycięzcę wybierze kapituła – poznamy go 23 lutego.

Ideą nagrody jest wyróżnienie najaktywniejszych animatorów kultury, odpowiedzialnych za propagowanie ambitnej, niezależnej kultury oraz upowszechnianie edukacji kulturalnej. Jest to jedyna nagroda honorująca wysiłki osób stojących za przedsięwzięciami wzbogacającymi kulturalną ofertę regionu.

Aby zagłosować na najlepszego animatora kultury, wyślij e-mail na adresszczytkultury@g-punkt.pl. (Do 14 lutego 2011,do godziny 12.00). W tytule wpiszcie ANIMATOR DOLNY ŚLĄSK, a w treści swój wybór – głosować można tylko na jedną osobę, liczy się pierwszy głos oddany z danego adresu mailowego.

Wśród nominowanych znalazła się m.in. wałbrzyska Biblioteka pod Atlantami.

„To niezwykle prężnie działająca instytucja, która kojarzyć może się ze wszystkim tylko nie powolnym, przykurzonym rytmem funkcjonowania biblioteki. Dyskusyjny klub książki, seanse ambitnego filmu, wystawy wałbrzyskich twórców, spotkania dla najmłodszych i najstarszych mieszkańców Wałbrzycha. To również cykl spotkań poświęconych kulturom świata w ramach „Wielokulturowego Wałbrzycha” i oczywiście, coś czego nie może zabraknąć w świecie książki, spotkania autorskie.”

Czytaj również

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Ochojska przed Zalewską

Gala Finałowa „Zostań Wirtuozem” wkrótce

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~odwiedzający 3-02-2011 12:06
Brawo!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poszukują dziewczynki do roli w musicalu

Żywa lekcja przyrody

Grosze grają role

DTMZ robił porządki w Rząsinach

Zapowiedź Gwiazd VI Festiwalu „Nie tylko Gospel” cz. 2