Cztery Pory Roku – turniej szachowy

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 25 czerwca 2010, 12:36
Aktualizacja: 12:36
W Wałbrzychu odbył się turniej szachowy pod hasłem Cztery Pory Roku. Wygrywali zawodnicy spoza Wałbrzycha. Nasi byli tylko tłem dla najlepszych.

W kategorii OPEN zwyciężył Damian Wiatrowski z Zadrny Kamienna Góra. Mateusz Klebański z Wałbrzycha uplasował się na 6. miejscu.

W kategorii Cztery Pory Roku – Pierwszy Krok najlepszy okazał się Konrad Sołek z Gońca Żarów. Na 7. pozycji turniej ukończył Michał Maciołek z Wałbrzycha, 13. był Szymon Mielczarek, a 14. pozycję zajął inny wałbrzyszanin Miłosz Głowacki.

W kategorii Cztery Pory Roku – Pokemonki wygrał Hubert Zaremba z Gońca Żarów. Jakub Borkowski z Wałbrzycha był 6, Aleksander Cząstkiewicz 7., a Paweł Nowak 8.