MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czerń jest nową bielą, czyli jaka pasta najlepiej odświeży uśmiech

Wiadomości: Kraj
Piątek, 25 stycznia 2019, 15:21
Autor: red
Fot. użyczone
Każdy z nas marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, jednak w codziennym pośpiechu szybko zapominamy o rutynowej i dokładnej higienie jamy ustnej, a nasze nałogi biorą górę nad zdrowym trybem życia. Na szczęście jednak dla wszystkich, którzy bezskutecznie wypróbowali już całe arsenały środków, by uzyskać nieskazitelną barwę siekaczy, kłów i trzonowców istnieje metoda, która swoją innowacyjnością i efektywnością przebija wszystkie dotychczasowe propozycje.

Zaufaj sile aktywnego węgla

Za głęboką czernią najnowszych produktów z kategorii past do zębów stoi naturalnie jej główny chemiczny składnik, czyli węgiel z racji swojej reaktywności nazywany aktywnym. Ten początkowo stosowany jedynie w dolegliwościach żołądkowych składnik szybko okazał się przydatny w odbarwianiu plam oraz nalotów z rozmaitych nawierzchni. Ta zdolność przeobraziła się wprost w receptę na zniszczone wpływem kawy, herbaty, tytoniu, wina lub innych substancji szkliwo naszych zębów.

Czarna pasta do zębów stosowana regularnie doszczętnie zbiera z powierzchni linii zębowej wszelkie obce pierwiastki wiążąc je w zamknięte mikropory obecne w strukturze węgla. To ściąganie osadów i zanieczyszczeń odcina natomiast bakteriom źródło pożywienia, bez którego nie mogą mnożyć się i prowadzić do próchnicy, recesji dziąseł bądź stanów zapalnych. Działanie antybakteryjne i odbarwiające to jednak wciąż nie wszystko, na co stać czarną pastę.

Kiedy stosujemy czarne pasty do zębów

Podstawowym warunkiem dla skorzystania z dobrodziejstw preparatów z aktywnym węglem jest brak nadwrażliwości szkliwa na ścieranie się. W wypadku stwierdzenia słabszej struktury świecącej powłoki nazębnej nie musimy jednak całkowicie rezygnować z benefitów czarnej pasty dentystycznej. Wystarczy, że wraz z nią zakupimy środki rewitalizujące, które najlepiej zadbają o połysk naszego uśmiechu.
We wszystko zaś (łącznie z fachową poradą) zaopatrzymy się w profesjonalnych sklepach stomatologicznych online. Jednym z najprężniej działających na krajowym rynku jest HelloDent, który dostarcza rozwiązań nie tylko pacjentom, lecz także najbardziej nowoczesnym gabinetom stomatologicznym. Zanim więc czarna pasta ureguluje pH naszych ust i rozpocznie ich wybielanie, warto zrobić gruntowny research oraz kalkulację w sieci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
100%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tristone rozpoczęło budowę czwartej już hali produkcyjnej na terenie WSSE

Kierowcy narzekają i nie przebierają w słowach

Trzy ważne daty czerwcowe

Trzy najważniejsze korzyści, jakie daje biznesowi kompleksowe pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

Prezydent Szełemej wysoko oceniony w rankingu Newsweeka

Spotkanie z Krystyną Podleską

Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego

Nietypowa interwencja wałbrzyskich policjantów