MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czekamy na Letnią Serenadę

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 13 sierpnia 2017, 10:45
Autor: red
Fot. organizatorzy
W piątek 18 sierpnia na wałbrzyskim Rynku odbędzi sie kolejna Letnia Serenada.

18 sierpnia o godzinie 19.00 zapraszamy na koncert Letnia Serenada, którego tytuł w tym roku to Melodie świata. Wstęp wolny!

Dyrygent:Bartosz Żurakowski, soliści: LUNA VOICES z towarzyszeniem sekcji rytmicznej, Natalia Kiczyńska, Monika Kuczera, Karolina Pasierbska, sekcja rytmiczna w składzie: Filip Torres (bass/aranże), Przemysław Jarosz (perkusja), Piotr Łukaszczyk (fortepian) oraz Wiesław Prządka (akordeon i bandoneon).

Program: Blue Medley, Walce Paryża, Wiązanka filmowa, Samba Medley, przeboje muzyki popularnej.

Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu w związku z organizacją koncertu plenerowego Letnia Serenada informuje o planowanych utrudnieniach w ruchu kołowym w obrębie wałbrzyskiego Rynku. Początek prac montażowych estrady przewidziany jest na godzinę 12:00 w dniu 17 sierpnia (czwartek). W związku z tym dojazd do Rynku będzie możliwy ulicami Sienkiewicza i Moniuszki, wyjazd z Rynku ulicą Kościuszki. W piątek 18 sierpnia, w dniu koncertu, od godziny 18:00 nastąpi całkowite zamknięcie ruchu kołowego w obrębie Rynku (za wyjątkiem pojazdów uprzywilejowanych). Początek koncertu o godzinie 19:00, a zakończenie około godziny 21:00. Demontaż estrady nastąpi w sobotę, 19 sierpnia w godzinach od 6:00 do 15:00, w związku z tym dojazd do Rynku możliwy będzie ulicami Sienkiewicza i Moniuszki, a wyjazd ulicą Kościuszki.

Czytaj również

DTMZ robił porządki w Rząsinach

Żywa lekcja przyrody

Majówka u Szaniawskiego

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 13-08-2017 17:44
Wiecznie w sierpniu jak połowa wałbrzyszan na urlopach. Zły termin. Przesunąć to trzeba na ostatnie dni sierpnia lub początek wakacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śląska szlachta miedzy Śląskiem a Europą – nowa wystawa w Zamku Książ w Wałbrzychu

Gala Finałowa „Zostań Wirtuozem” wkrótce

Dom weselny znika z powierzchni ziemi

Bili go butelką i metalową rurką

Po co nam Unia?