MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Czeka nas dziś mroźna noc

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Piątek, 6 stycznia 2017, 15:04
Autor: red
Fot. UM Głuszyca
Dziś w nocy temperatura powietrza w Wałbrzychu i regionie może spaść do –18 stopni Celsjusza.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy - Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu ostrzega przed mrozem w Sudetach i na Przedgórzu Sudeckim. Dziś w nocy temperatura minimalna może wynosić -18 stopni C.

W związku z prognozowanymi ujemnymi temperaturami powietrza apelujemy do wszystkich, aby nie pozostawali obojętni na osoby bezdomne, przesiadujące na przystankach, ogrzewające się na klatkach schodowych lub nocujące na strychach, w piwnicach lub w altankach działkowych. Prosimy również o zwrócenie uwagi na osoby starsze i niepełnosprawne, które w okresie zimowym mogą potrzebować pomocy i wsparcia.

Czytaj również

Śmieci im nie ubywa

Ciągnikiem na promilach

Duda w Wałbrzychu

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~Boguszowianin 6-01-2017 16:40
A w Boguszowie zima na calego i nikogo to nie obchodzi. Chodniki ledwo odgarniete, ale juz nie posypane. Bo i po co. Burmistrz mieszka w Swiebodzicach, to miasto ktorym rzadzi ma w d..ie. najwazniejsze, ze ma za rzadzemoe du......zo pieniedzy!
~Weź się do roboty 6-01-2017 20:00
Zamiast narzekać. Weź łopatę i ogarnij koło swojego budynku. Pierdzisz w stołek i narzekasz. Obowiazkiem jest odśnieżanie wzdłuż swojej posesji. Ciekawe kiedy schody i klatkę myles. Też pewnie czekasz aż miasto posprzata. Może jeszcze głowę ma umyć....
~ 6-01-2017 20:43
O lizydupa burmistrza sie odezwal. Skad wiesz, ze nie odsnieza i nie myje swojej klatki schodowej. Mial prawo wyrazic swoja opinie. Cale miasto Boguszow-gorce nie jest odsniezane jak nalezy. dzisiaj w walbrzychu jakos odsniezali i posypywali. Widziales kogos u nas? Nie bo i po co. Slisko, ze az strach. No ale ty masz klapki na oczach, albo pracujesz w urzedzie i musisz pisac dobrze o naszym "wodzu". Glowe to tobie umyc za chamskie pisanie!
~Marysia S- Boguszow 6-01-2017 20:51
Do Wez sie do roboty- dlaczego zaraz tak najezdzasz po chamsku na Boguszowianina? Bo co ma racje? Zobacz jak miasto zasypane. Mozna tak latwo sie poslizgnac i zlamac reke i noge, ale ty musisz pisac swoje glupie wywody. Ciekawe czy ty tak dbasz o swoje otoczenie? Obowiazkiem burmistrza jest dbanie o swoje miasto, za to bierze pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!
~haha 6-01-2017 21:38
co mnie jakis boguszow obchodzi lopaty w lapy i do roboty placzki
~romek 7-01-2017 1:40
na Szczawienku obecnie godz. 1:40 i temperatura za oknem -19...
~cygan 7-01-2017 8:20
Te, Maryśka. Zacznij używać polskich czcionek to uwierzę, że jesteś z Boguszowa. PS. Deratyzator to bękart.
~Weź się do roboty 7-01-2017 10:14
Ta miasto ma obowiazki dawać, rozdawać, ofiarować. Weźmie od pracującego i da oczekujacemu. Samemu łopatę w rękę, przecież z pustego i Salomon nie naleje.
~ 7-01-2017 19:10
Wzeź się do roboty- nie po to się płaci do ZGM w Boguszowie za odsnieżanie, żeby samemu zapieprzać. Jak Kujawa zwalniał pracowników sprzątających mówił ,że teraz będzie lepiej. Jak ma być lepiej jak np. Gorce obsługują dwie osoby? Zobacz jak wygląda rynek w Boguszowie. Pod nosem burmistrza góry niewywiezionego śniegu. Dziadostwo w całym mieście. Brak gospodarza. Taka prawda. Weż się do roboty- no zapieprzaj, jak jesteś taki mądry!
~Weź się do roboty 7-01-2017 19:24
I jest lepiej! W urzędzie podniosła się jakość, w ogóle wszystko można szybko i przyjemnie załatwić. Człowiek haruje dla innych A w koło tylko niewdzięczność. Mieszkańcow tylko oczekują, nic sami od siebie. Jak pies zrobi kupę to nikt nie sprząta i liczy na miasto. Petenci Mają tylko roszczenia. Tak się dłużej nie da pracować
~yes 7-01-2017 19:28
Kujawa dba tylko o Kuźnice, bo tam ma swoich wyborców. Zgadza się, centrum Boguszowa jest bardzo zaniedbane. Niektóre ulice często są oświetlone tylko do połowy. Strach wieczorami wyjść z domu.
~ 7-01-2017 19:40
Weż się do roboty- to zmień pracę. Idź odśnieżaj miasto. Kupy po psach mają zbierać ich właściciele. Jeżeli nie to mandat. A co robi Straż Miejska. Czy patroluje miasto? Nie jeżdżą tylko samochodem. A tak patrol pieszy z policją i psem jak było za Nogasia. W Kuźnicach mieszkają rodzice Waldusia to musi być wszystko cacy.
~do "weź się do roboty" 8-01-2017 8:41
Jaka jakość się podniosła??? Chyba jakość wynagradzania, bo jak tu już pisano - Boguszów to jedna z najgorzej zarządzanych gmin w Polsce. PRZEDOSTATNIE MIEJSCE! I to ma być ta twoja jakość klakierze Waldusia. Co posadka po znajomości, awansik czy podwyżka za wierność?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Wyborcza loteria

Minister wręczyła granty

Sprzedał sprzęt, którego nie miał

Miasto broni strażników