MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czas na obóz w Chodzieży

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 16 lipca 2010, 14:09
Aktualizacja: Sobota, 17 lipca 2010, 8:52
Autor: PAW
Górnik na obozie w Chodzieży spędzi osiem dni
Fot. red
Piłkarze Górnika po serii sparingów rozpoczną obóz w Chodzieży. Trener Robert Bubnowicz zabiera na zgrupowanie 20 piłkarzy.

Po remisie z OKS-em Olsztyn, porażce z Hlavicami i zwycięstwie nad Karkonoszami Jelenia Góra, trener Robert Bubnowicz ustalił skład kadry II-ligowego Górnika na obóz do Chodzieży.

W kadrze znaleźli się Damian Jaroszewski, Daniel Główka, Marek Wojtarowicz, Tomasz Wepa, Adam Kłak, Michal Gross, Piotr Przerywacz, Michał Łaski, Dariusz Michalak, Sławomir Orzech, Marcin Morawski, Daniel Zinke, Paweł Tobiasz, Adam Łagiewka, Grzegorz Michalak, Jan Rytko, Adrian Moszyk, Kornel Duś, Dominik Janik, Bartosz Konarski.

Na zgrupowanie nie pojedzie Rafał Majka, ale nie oznacza to, że nie zobaczymy Majki w biało-niebieskich barwach. Po prostu naszego obrońcę zatrzymały obowiązki zawodowe. Na obóz jedzie pięciu testowanych graczy. Po powrocie z Chodzieży trener Bubnowicz zadecyduje, czy zostaną oni w klubie.

Klub ostatecznie podjął decyzję, że Marcin Smoczyk, Wojciech Ciołek i Damian Misan mogą szukać sobie nowych pracodawców.

W Chodzieży nasi rozegrają prawdopodobnie dwa mecze sparingowe – z Lubuszaninem Drezdenko i Polonią Chodzież.

Nasi mieli zainaugurować rozgrywki 31 lipca meczem w Żaganiu, ale spotkanie to na prośbę policji i gospodarzy zostało przełożone na środę 4 sierpnia na godzinę 17.00.

Czytaj również

IV liga piłkarska: Nie lada wyzwanie

Piłkarska klasa A: Unia wciąż niepewna utrzymania

Szef PO z wizytą w Wałbrzychu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~pawel 18-07-2010 11:59
nie ! Misan odchodzi dlaczego ? miał lepsze umiejętności niż trener i dlatego buba go nie lubił ? na pewno w tym sezonie by się rozgrecił miał super tehnike jak na III lige

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ekstraliga piłkarska kobiet: Wygrana z SMS–em

Victoria zmierzyła się z wielkim Juventusem

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Piłkarska klasa okręgowa: Wciąż pod kreską

Włamał się do mieszkania i ukradł sprzęt elektroniczny