Żagań: Czarny scenariusz

Poniedziałek, 9 marca 2020, 9:27
Aktualizacja: 9:34
Niestety spełnił się czarny scenariusz i siatkarze MKS–u Aqua Zdrój Wałbrzych kończą sezon już na pierwszej rundzie fazy play off.

Wczoraj Aqua Zdrój musiał wygrać w Żaganiu z Sobieskim, żeby przedłużyć walkę o awans. Tymczasem miejscowi nie dali naszym wytchnienia i pokonali wałbrzyszan 3-1. Pierwszy set był bardzo zacięty, a dzięki dobrej i ofiarnej grze drużynie z Wałbrzycha udało się wygrać partię do 23. W drugim secie naszym zawodnikom nic nie wychodziło, za to świetnie grali rywale i wygrali do 10. Trzecia partia przebiegała pod dyktando i pod kontrolą Żagania, który wygrał do 20. Aqua Zdrój zerwał się do walki jeszcze w czwartym secie, ale w emocjonującej końcówce więcej wyrachowania wykazali gracze Sobieskiego i wygrali seta do 26, a mecz 3-1.

Sobieski Żagań - MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 3-1 (23-25, 25-10, 25-20, 28-26)