MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czarny Bór Open 2017 – medale rozdane

Wiadomości: Czarny Bór
Poniedziałek, 4 grudnia 2017, 10:41
Aktualizacja: 10:43
Autor: Piotr Skomorokiewicz
Fot. Piotr Skomorokiewicz
Zakończył się zapaśniczy turniej Czarny Bór Open 2017, w ramach którego rozegrano również Puchar Polski seniorek.

W niedzielę od godziny 9.00 na matach rywalizowały młodziczki, kadetki i seniorki. Rozpoczęło się od dokończenia rund eliminacyjnych, po których odbywały się walki finałowe w pierwszych dwóch kategoriach. Zwieńczeniem zawodów były finały w ośmiu kategoriach w Pucharze Polski.

Zawody zakończyły się sukcesem dla jedynej reprezentantki miejscowego klubu Heros Czarny Bór. Aleksandra Lewczyńska zdobyła brązowy medal w kategorii M42, pokonując w decydującej walce Wiktorię Niewrzędowską z klubu MLKS AGROS Żary.

Oto pełna lista medalistek:

Czarny Bór Open – młodziczki

Kat. M27
1. Angela Crapio-Casarola - Włochy
2. Maja Kmiecik - KS SOBIESKI Poznań
3. Josephine Wrensch – Niemcy (Jena)

Kat. M33
1. Amelia Tomala - GKS PIAST Wola
2. Kinga Jaronek - AKS Piotrków Trybunalski
3. Anjali Arndt – Niemcy (Sachsen)
Maja Majdańska - MLKS AGROS Żary

Kat. M36
1. Denise Piroddu - Włochy
2. Laurie Lazier - Francja (Hauts De France)
3. Sophia Lange - Niemcy (Berlin)
Kamila Kasprów - LKS DĄB Brzeźnica Rudnik

Kat. M39
1. Volha Hardzei - Białoruś
2. Cassidy Richter - Niemcy (Sachsen)
3. Naemi Leistner - Niemcy (Sachsen)
Klaudia Podgórzak - WLKS Siedlce

Kat. M42
1. Wiktoria Kamela - ULKS SUPLES Wierzbica
2. Nikola Drozdek - MLKS AGROS Żary
3. Wanesa Kania - GKS PIAST Wola
Aleksandra Lewczyńska - ULZKS HEROS Czarny Bór

Kat. M46
1. Wilma Skog - Szwecja
2. Asia Craparotta - Włochy
3. Viktoryia Yakubouskaya – Białoruś
Maria Szkudlarek - MLUKS Karlino

Kat. M50
1. Karyna Shantsava - Białoruś
2. Luna Rothenberger – Niemcy (Sachsen)
3. Klaudia Karwowska - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie
Dagmara Branicka - ULKS SUPLES Wierzbica

Kat. M54
1. Darya Ilyasevich – Białoruś
2. Anouck Maucci - Francja (Hauts De France)
3. Natalia Faroń - MOSM Tychy

Kat. M58
1. Lilly Pfau - Niemcy (Sachsen)
2. Julia Czempińska - UKS GRUNWALD Plewiska
3. Yasmine Soliman – Węgry
Marie Kis – Czechy
Kat. M62
1. Bella Thiem – Niemcy (Berlin)
2. Tereza Turkova - Czechy (Holysov)
3. Natalia Zając - ULKS SOWA Pieszyce

Kat. M66
1. Natalia Kryjer - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie
2. Marta Besek - Chorwacja (Ludbreg)
3. Patrycja Piotrowska - UKS w Zalesiu Łuków Zalesie

Czarny Bór Open – Kadetki

Kat. C43
1. Justine Vigoroux - Francja (Font Romeu)
2. Marta Gruszkiewicz - LUKS SUPLES Kraśnik
3. Donata Oleksik - MLUKS Karlino
Nika Arutsiunian – Białoruś

Kat. C46
1. Valeryia Kapustsina – Białoruś
2. Amel Rebiha - Francja (Font Romeu)
3. Rebbekka March - Niemcy (Frankfurt)
Tatsiana Blikouskaya – Białoruś

Kat. C49
1. Anastasia Yanotava – Białoruś
2. Aliaksandra Kislyakova - Białoruś (Mogilev)
3. Natalia Walczak - MLUKS Karlino
Klaudia Czyzio - LUKS SUPLES Kraśnik

Kat. C52
1. Angelica Zetterval – Szwecja (Dalby Bk)
2. Josefine Purschke – Niemcy (Frankfurt)
3. Tatsiana Kuchynskaya – Białoruś
Angelina Purschke - Niemcy (Frankfurt)

Kat. C56
1. Anastasia Blayvas - Niemcy (Sachsen)
2. Aurora Russo - Włochy
3. Nova Bergman - Szwecja
Sylwia Martyka - MULKS JUNIOR Dzierżoniów

Kat. C60
1. Anna Szel – Węgry
2. Tatsiana Malyshchytskaya – Białoruś
3. Josephine Haemmerle - Francja (Font Romeu)
Zofia Polowczyk - ULKS TĘCZA Środa Wielkopolska

Kat. C65
1. Noemi Szabados – Węgry
2. Patrycja Wochna - AKS Piotrków Trybunalski
3. Alina Maksimava – Białoruś
Eryka Wizjan - HUSARIA FIGHT TEAM Kozielice

Kat. C70
1. Kseniya Dzibuk - Białoruś
2. Patrycja Pochowska - ULKS GRYF Wojnowo
3. Lilly Schneider - Niemcy (Sachsen)
Karolina Kozłowska - UKS IRON BULLS Bielawa

Puchar Polski

Kat. 48 kg.
1. Tatsiana Yafremenka – Białoruś
2. Fatima Sidakova – Białoruś
3. Viktoryia Apalonik – Białoruś
Felicia Gallo – Francja

Kat. 53 kg.
1. Ninaa Hemmer - Niemcy
2. Ellen Riesterer - Niemcy (Schwarzwald)
3. Hanna Varabieva – Białoruś
Karolina Tjapko - Łotwa

Kat. 55 kg.
1. Katarzyna Krawczyk - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Elena Brugger - Niemcy
3. Patrycja Gil - LUKS SUPLES Kraśnik
Sviatlana Lamashevich – Białoruś

Kat. 58 kg.
1. Emma Johansson - Szwecja
2. Volha Yakimchyk – Białoruś
3. Viktorija Augustauskaite - Litwa
Morena De Vita – Włochy

Kat. 60 kg.
1. Jowita Wrzesień - CSiR Dąbrowa Górnicza
2. Valeryia Chuyashkova – Białoruś
3. Viviane Herda – Niemcy
Veronika Eismant – Białoruś

Kat. 63 kg.
1. Irina Netreba – Azerbejdżan
2. Veranica Ivanova - Białoruś
3. Janny Sommermeyer – Niemcy
Krystina Sazykina – Białoruś

Kat. 69 kg.
1. Maria Selmaier - Niemcy
2. Hanna Sadchanka – Białoruś
3. Pauline Lecarpentier – Francja
Yauheniya Andreichykava – Białoruś

Kat. 75 kg.
1. Anna Wawrzycka - MKS CEMENT-GRYF Chełm
2. Anna Urbanowicz - MKS CEMENT-GRYF Chełm
3. Nikolett Szmolka – Węgry
Hanna Maslakova - Białoruś

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy trener kadry biathlonistek

Wałbrzych też weźmie udział w tej ogólnopolskiej akcji

"Biathlon dla Każdego" zagości w Mieroszowie

Pingpongiści rozpoczęli zmagania

Wałbrzych pełen alimenciarzy

"Autochodzik" dla najmłodszych

Bularze mieli swoje święto

Miasto chce poczynić kolejny krok ku budowie basenu odkrytego