Czarni powalczyli

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 13 września 2020, 8:45
Aktualizacja: 8:54
Piłkarze Górnika Wałbrzych odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo, ale sąsiad zza miedzy nie poddał się łatwo.

Zdecydowanym faworytem tego meczu byli Górnicy i dość szybko, bo w 8. minucie wyszli na prowadzenie po golu Rosickiego. Czarni grali jednak bardzo ambitnie i stawiali czoła silniejszemu przeciwnikowi. Wreszcie w 27. minucie na 2-0 podwyższył Brazylijczyk Hallyson. Mimo znacznej przewagi biało-niebieskich kibice zgromadzeni na stadionie do przerwy więcej goli nie obejrzeli. W drugich 45 minutach nadal stroną dyktującą warunki gry był Górnik. Gol padł jednak dopiero w 77. minucie, a jego autorem był Chajewski. Takim rezultatem ten mecz się zakończył, a Czarnym należą się brawa za ambicję.

Górnik Wałbrzych - Czarni Wałbrzych 3-0 (2-0)

~Kibic Fc Kurnik 13-09-2020 21:15
Zapraszamy wszystkich kibiców Fc Kurnik na wspólne świętowanie zwycięstwa w Aqua Zdroju! Weźcie mamroty , dopalacze i gumki. Będzie tradycyjny grupowy uścisk pod prysznicem! Pamiętajcie by opróżnić wcześniej kichy:)
do: ~Jaś (22:27)
Głupi Jasiu opóźniony w rozwoju. Jasiu uciekaj na papu do mamusi.
~KSG 14-09-2020 15:04
Cały mecz był pokazywany w necie na żywo i kto nie był na stadionie, to może sobie obejrzeć nagranie. Pisanie, że Czarni powalczyli ma się do prawdy tak, jak mówienie, że Żydzi w czasie wojny stawiali zbrojny opór Niemcom... Czarni przez cały mecz dramatycznie się bronili i chyba nawet pół celnego strzału nie oddali - bo nie mieli żadnej okazji, a nawet szansy na jej stworzenie. Wynik jest tak niski tylko z powodu bardzo słabej skuteczności Górnika, bo i z 7-0 nie byłoby za wysokie. Górnik z Dziećmorowicami był zmotywowany szczególnie, bo szło o rewanż za przykre upokorzenie rok wcześniej. Teraz z Czarnymi takiej wyjątkowej motywacji nie było, stąd tylko 3-0. Ale nie czarujmy, że Czarni powalczyli - bo to nie prawda. Oni po prostu co najwyżej wybronili się przed upokorzeniem.
~JaKim 15-09-2020 7:47
do: ~KSG (15:04)
Słabo oglądałeś - np 75 min - sytuacja sam na sam
~Ksg 15-09-2020 9:41
do: ~JaKim (7:47)
No rzeczywiście 75 minuta przesadziła o losach pojedynku... buahahahahaha... wow jedna akcja buahahahahaha.... szanuje czarnych ale nie piszcie bzdur
~JaKim 16-09-2020 8:20
do: ~Ksg (9:41)
do Ksg - czytaj proszę ze zrozumieniem, bo takimi komentarzami sie kompromitujesz. Ja tylko odpowiedziałem na komentarz "nie mieli żadnej okazji" co było nie prawda gdyż mieli jedną okazję ok 75 min sam na sam. Ja nigdzie nie pisałem, że ta akcja zaważyłaby o losach pojedynku - totalnie bzdurne wnioski kolego wyciągasz. Dominacja Górnika była olbrzymia - i oby w każdym meczu Górnik tak dominował - awans dla Górnika musi być.
~Czarny 14-09-2020 17:56
Żydzi stworzyli Twój kp 9órnik
~Pozdrawiam 14-09-2020 21:48
Internet sprzyja ludziom niespełnionym życiowo - tak wnoszę po radosnej twórczości komentujących . Niespełnieni geje , amatorzy kichy , męskiego s..u grupowego . Co wy macie w tych baniach ? Jest problem idę rozmawiam , mówię co jest na rzeczy . Komentarz w necie i radość po uszy - ale jetem ważny , napisałem same mądrości . Przyjdź , podaj miejsce spotkania a po przebudzeniu być może jeszcze kilka funkcji życiowych będzie działać . Pozdrowienia
~Rychu KSG Sobiencin 15-09-2020 0:15
do: ~Pozdrawiam (21:48)
Mamy w głowie przystojnych ziomków z Bydgoszczy, tanie dragi i wielki Górnik :)
~Robol z fabryki 15-09-2020 9:43
Jestem robolem z fabryki na wysokim stanowisku, mam kupę kasę i sobie tu pisze okiem eksperta, a ty inteligencie możesz co najwyżej czytać i zapamiętywać
~żal.pl 15-09-2020 18:35
To może lepiej od razu udaj się za kraty, tam gdzie jest miejsce takich patoli jak ty. Tam się posiłujesz ze współwięźniami. Czekają na takich.misiów jak ty i sprawdzą twoje funkcje życiowe nieudaczniku:))))
~Pozdrawiam 15-09-2020 19:11
do: ~żal.pl (18:35)
Naprawdę chcesz się sprawdzić c...u ? Coś tam umiem - wyłączam prąd w takich zj...ch jak ty . Ale potrafię to wykonać w rzeczywistości . Wiec jak spotkanie w rzeczywistości czy do końca życia będziesz stukał w klawiaturę udając bohatera ?
~żal.pl 15-09-2020 19:31
do: ~Pozdrawiam (19:11)
Nadmiar agresji może oznaczać trzy rzeczy: Pierwsza: Jesteś życiowym nieudacznikiem i frustracja powoduje agresję. Druga: Niski iloraz inteligencji. Trzecia: Ukryty homoseksualizm. Współczuję ci i twojej matce. Osobiście uważam że powinieneś się leczyć. Nie z homoseksualizmu bo to nie choroba ale z nadmiernej agresji. Lekarz ci pomoże. POZDRAWIAM:))
~Pozdrawiam 16-09-2020 8:01
do: ~żal.pl (19:31)
Czyli sr...ka - a ta wywołana jest brakiem ambicji , możliwości , kompleksami i strachem. To okropne uczucie iść przez życie z pełnymi gaciami . Intelektualnie , życiowo jestem pewien że też biję Cię na głowę . No ale tego sobie tez nie udowodnimy bo wiadomo - sr...ka . Jedyne co nam pozostaje to ponapinanie się w się w sieci udając bohaterów . To mnie nie interesuje - a spotkanie z zakompleksionym robakiem tez jakby mniej . Nie pozdrawiam :)
~S-ca 15-09-2020 10:17
Niech sie kurniki ciesza z wysokich wygranych,w okregowce beda takie same tylko w druga strone,i szybko zejda na ziemie a klasowe gieroje.
~Jan 15-09-2020 11:54