Czarni bez iskry

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 11:37
Aktualizacja: 11:54
W drugim sparingu Czarni ponieśli drugą porażkę ulegając na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego Zielonym Mokrzeszów 0:3.

Nasz zespół do przerwy wystąpił w zaledwie 10-osobowym zestawieniu i pierwsza połowa stała pod znakiem przewagi rywala, który trzykrotnie umieszczał piłkę w siatce i po 45 minutach prowadził 3:0. Po zmianie stron wałbrzyszanie mogli już zagrać pełną jedenastką i ich gra znacząco się poprawiła, pojawiły się okazje do zdobycia gola, jednak wynik nie uległ zmianie i to Zieloni wyszli z tej konfrontacji zwycięsko. W kolejnym sparingu Czarni zmierzą się w niedzielę za tydzień o 11.00 w Kłaczynie z Nysą.

Skład Czarnych: B. Rudnicki, Gołek, Chodacki, Kasprzyk, Arski, Nowicki, Fiszer, Misiak, zawodnik testowany, Baszak oraz zawodnik testowany.

Źródło: Czarni Wałbrzych