MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Coraz bliżej

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 22 lipca 2019, 10:49
Aktualizacja: Wtorek, 23 lipca 2019, 7:29
Autor: red
Fot. organizatorzy
26 dni pozostało do rozpoczęcia XX Toyota Półmaratonu Wałbrzych. Zapraszamy do zapoznania się z informatorem, który pomoże odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

CZY MOŻNA ZWRÓCIĆ OPŁACONY PAKIET STARTOWY?

Zgodnie z regulaminem nie można zwrócić pakietu startowego. Istnieje możliwość przepisania pakietu startowego na inną osobę.

JAK PRZEPISAĆ PAKIET STARTOWY NA INNĄ OSOBĘ?

1. Osoba, na którą ma zostać przepisany pakiet, musi zapisać się na bieg (https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4545) bez opłacania kwoty startowej.

2. W celu przepisania pakietu startowego, osoba do której on należy, musi wysłać e-maila na adres biuro.polmaraton@aqua-zdroj.pl z informacją: kto rezygnuje z pakietu (dane) oraz kto otrzymuje pakiet (dane). Wiadomość w dalszej kolejności jest przesyłana do firmy obsługującej zapisy.

3. W celu weryfikacji, czy pakiet został przepisany, uprasza się o sprawdzenie listy startowej czy został nadany numer po 4 dniach od daty wysłania e-maila.

4. Pakiety można przepisywać do 14 sierpnia 2019r. W dniach 15-18 sierpnia pakiety będzie można przepisywać wyłącznie w biurze zawodów (ul.Chopina 1).

CZY MOGĘ ZMIENIĆ DYSTANS BIEGU?

1. W celu zmiany dystansu należy wysłać e-maila na adres biuro.polmaraton@aqua-zdroj.pl z prośbą o zmianę dystansu biegu.

2. W celu weryfikacji, czy dystans został zmieniony, uprasza się o sprawdzenie listy startowej czy został zmieniony dystans po 4 dniach od daty wysłania e-maila.

3. Zmianę dystansu można zgłaszać do 14 sierpnia 2019r. W dniach 15-18 sierpnia zmiany będzie można zgłaszać wyłącznie w biurze zawodów (ul.Chopina 1).

GDZIE I KIEDY BĘDZIE CZYNNE BIURO ZAWODÓW?

1. Odbiór pakietów startowych w dniu 16 sierpnia 2019 r. odbędzie się w Salonie samochodowym TOYOTA Nowakowski – Bielany Wrocławskie od godz. 15.00 do 19.00.

2. W przeddzień i w dniu zawodów zgłoszenia i odbiór pakietów odbędzie się w biurze zawodów na Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1. Biuro czynne: w sobotę 17 sierpnia od 16:00-20:00 i w niedzielę 18 sierpnia od 7:00-10:00.

TANIE NOCLEGI PODCZAS PÓŁMARATONU

Organizator zapewnia bezpłatny nocleg w hali lekkoatletycznej w Wałbrzychu przy ul. Chopina 1 (wymagany własny śpiwór i karimata). Ilość miejsc jest nieograniczona, organizator nie prowadzi zapisów.

DEPOZYT

Organizator zapewnia depozyt, który mieścić się będzie na terenie hali lekkoatletycznej (ul.Chopina1) oraz w dniu półmaratonu w na terenie Ratusza (pl. Magistracki 1).

PAKIET STARTOWY

Prezentujemy oficjalną koszulkę oraz medal za XX Toyota Półmaraton Wałbrzych. Serdecznie zapraszamy do obserwowania profilu https://www.facebook.com/polmaratonwalbrzych/ , gdzie będzie przedstawiać kolejne informacje, komunikaty oraz zawartość pakietu startowego.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

WOŚP już w niedzielę

Potrzebował drzewa

Referendum w marcu

Mieszkańcy kontra kopalnia

Przyjdź na debatę

Wypadek w Golińsku

Szełemej samorządowcem roku

Poszukiwani mordercy