MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Ciołek trenuje

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 11 lipca 2020, 8:16
Aktualizacja: 8:21
Autor: JAZ
Fot. JAZ
Zespoły młodzieżowe Górnika Nowe Miasto Wałbrzych są przygotowywane kompleksowo. Trenerzy dbają nie tylko o rozwój motoryczny.

Dla młodych zawodników stają się często psychologami, mentorami. Takie podejście buduje szacunek czy zaufanie zawodników do trenera.

Autorytet budowany jest długo. Wpływ ma na to wszystko. Ciekawe zajęcia. W odpowiedni sposób wypowiedziana uwaga. Wyniki sportowe, ale i osiągnięcia trenera. Taką osobą dla młodych piłkarzy jest zapewne Włodzimierz Ciołek, który najpierw błyszczał jako piłkarz, obecnie oddaje, co najlepsze z własnej piłkarskiej historii, młodszemu pokoleniu.

Odwiedziliśmy piłkarzy podczas jednego z treningów. Młodzi chłopcy z dużym zaangażowaniem podchodzili do gry. Zajęcia techniczne z piłką, mini gierki na małej przestrzeni i w końcu ostatnia gra treningowa, ale z pewnymi założeniami, dała jej uczestnikom sporo satysfakcji.

Takie podejście pozwala przekładać ciężką pracę na wyniki podczas turniejów, rozgrywek ligowych. Nic zatem dziwnego, że podczas ostatniego Jedlina Cup drużyny młodzieżowe Górnika Nowe Miasto Wałbrzych zajmowały odpowiednio, pierwsze, dwa razy trzecie i szóste miejsce.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podwyżki dla polityków

Dawno tak nie padało...

Radny straci mandat?

Orzeł ograł MKS

Jarosiński zmienia klub

Zmarł symbol Wałbrzycha

Zdrój ograł Duszniki

DIOZ przeniesie się do nas?