MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ciekawy seans pod Atlantami

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 6 grudnia 2011, 7:22
Aktualizacja: 7:23
Autor: opr. PAW
Fot. organizatorzy
Oddział Zbiorów Audiowizualnych Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wałbrzychu zaprasza kinomanów na mikołajkowy SEANS POD ATLANTAMI – utrzymaną w lekkim tonie kontynuację cyklu „Po pierwsze".

Szwedzcy reżyserzy - Ola Simonsson i Johannes Stjärne Nilsson zadebiutowali zwariowaną komedią kryminalną pt. „Nieściszalni", wyprodukowaną przez twórców słynnych „Jabłek Adama".

Oficer policji Amadeus Warnebring, urodzony w rodzinie z muzycznymi korzeniami, paradoksalnie nienawidzi muzyki. Pewnego dnia jego przekonania staną pod znakiem zapytania, kiedy grupa zwariowanych muzyków, kierowana przez piękną i buntowniczą Sanne, zdecyduje się użyć miasta jako instrumentu muzycznego. Ich sztuka spowoduje chaos i bałagan w mieście. Kiedy Warnebring dowie się, że kobieta, którą kocha, należy do gangu muzyków, których tropi, pozostanie mu tylko jedno do zrobienia: wejść do przerażającego świata rytmu i muzyki, przed którym całe życie uciekał.

źródło: www.filmweb.pl

Film w 2010 roku otrzymał Nagrodę Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym.

Seans odbędzie się w czwartek 8 grudnia 2011 r. o godz. 17.30 – w Galerii pod Atlantami (2 piętro) Rynek 9. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dom weselny znika z powierzchni ziemi

Ochojska przed Zalewską

Żywa lekcja przyrody

Po co nam Unia?

Były mieszkaniec Szczawna–Zdroju zagra dla swojego miasta

Co poleca wałbrzyski Teatr Dramatyczny?

Jutro kolejna premiera w Lalkach

Wałbrzych pełen alimenciarzy