MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Ciekawe spotkanie w nowej siedzibie

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 7:20
Autor: red
Fot. organizatorzy
Biblioteka pod Atlantami zaprasza 27 kwietnia o godzinie 18.00 do nowej siedziby Filii nr 5 przy ul. 1 maja 149 w Sobięcinie na spotkanie autorskie Janusza L. Wiśniewskiego.

Podczas spotkania promowana będzie najnowsza książka autora "Spowiedź niedokończona" - zbiór krótkich, ale niezwykle intrygujących tekstów.

Janusz L. Wiśniewski - naukowiec i pisarz, rybak dalekomorski, magister fizyki, doktor informatyki i doktor habilitowany chemii (program komputerowy jego autorstwa stosuje większość najważniejszych firm chemicznych w świecie). Naukowiec i pisarz. Debiutancka "Samotność w Sieci" stała się w Polsce i w Rosji kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków. Autor zbioru opowiadań "Zespoły napięć", "powieści Los powtórzony", tomików esejów "Intymna teoria względności", "Molekuły emocji", "Sceny z życia za ścianą", "Czy mężczyźni są światu potrzebni?", "Zbliżenia", oraz naukowej bajki dla dzieci "W poszukiwaniu Najważniejszego: bajka trochę naukowa". Z Małgorzatą Domagalik napisał dwie powieści epistolograficzne: "188 dni i nocy" oraz "Między wierszami".

Większość jego książek trafiła na listy bestsellerów. Ojciec dwóch córek: Joanny i Adrianny. Obecnie mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Na swojej stronie internetowej pisze: "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies".

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oby pogoda dopisała

Zagospodarowali szczyt

Bezpieczeństwo w wakacje

Przyjedzie Duda

Wraca stand–up

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Wrócił stand–up

Miasto broni strażników