MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Ciągle pada

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 24 czerwca 2009, 19:06
Aktualizacja: Czwartek, 25 czerwca 2009, 8:46
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. DK
Padający nieustająco od kilku dni deszcz daje się we znaki wszystkim. Kierowcy mają problemy z prowadzeniem, roboty drogowe i kanalizacyjne stanęły, nie funkcjonują także stragany i liczne stoiska.

- Mamy już spore opóźnienie – mówi właściciel firmy budowlanej, przeprowadzającej roboty w dzielnicy Powiatów. – Wszystko pływa, jak nie w wodzie to w błocie, nie da się pracować.

Podobnego zdania są także przedstawiciele innych zawodów. - W tej chwili możemy mówić wręcz o stratach – twierdzi Pani Barbara, właścicielka stoiska z warzywami i owocami. – Z jednej strony szkoda wystawiać towar, bo się zmarnuje, z drugiej i tak zalega, bo ludzie nie kupują, bo pada, takie błędne koło – tłumaczy.

W dziurawych drogach zalega woda, w którą wjeżdżają kierowcy. Czasem dochodzi wręcz do zalania układów elektrycznych w samochodach. Złe warunki atmosferyczne stwarzają też problemy w kierowaniu pojazdami.

Już wczoraj Biuro Prognoz Hydrologicznych we Wrocławiu podało informację o przekroczeniu stanu alarmowego i wystąpieniu trzeciego, a więc najwyższego stopnia zagrożenia.

Prognoza pięciodniowa też nie wygląda optymistycznie: na słońce i suche ulice przyjdzie nam poczekać do przyszłego tygodnia.

Czytaj również

PiS zadowolny ze wzrostu poparcia

13–latek za kierownicą

Przyjedzie Duda

Komentarze (4) Dodaj komentarz

piipi 24-06-2009 21:03
~WIDZE *Sloneczko ..radosna dziewczynka ! ( .patrz.zdj.nr 1)
~fotograf 24-06-2009 22:10
Dziewczynka ładna jak każda ,ale zdjęcie na jedynce okropne.
piipi 24-06-2009 23:49
..do - [~postu z godz.22:10 ..] ~PRZYPOMNIENIE: Dziecko jest zawsze iskierka *radosna !
~ago 25-06-2009 23:32
Do ~fotograf: Dlaczego okropne? To już nie można nawet dzieciom robić zdjęć? Fachowy fotograf powinien wiedzieć, że dzieci są bardzo fotogenicznym motywem!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

I po finisażu...

Urodziny księżnej

Upamiętnili rocznicę

Więcej atrakcji

Biwak Survivalowy