MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ciąg dalszy Dni Muzyki

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Poniedziałek, 1 października 2012, 6:12
Aktualizacja: 8:38
Autor: red.
Fot. Michalina
Kolejny dzień Międzynarodowych Dni Muzyki przyniósł dwie ciekawe propozycje: koncert wałbrzyskiego zespołu Micro Band oraz występ czeskiej Orkiestry Dętej z Hranowa– Milosz Band.

Koncerty odbyły się w Muszli Koncertowej znajdującej się w Parku Zdrojowym, dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Szczawno Zdrój oraz Zespołu Szkół w Szczawnie Zdroju. Lokalizacja ta zapewniła obecność na występach mieszkańców Szczawna i okolic oraz kuracjuszy.

Micro Band pod kierownictwem dwóch liderów: Mieczysława Noskowiaka i Leszka Tulińskiego, którzy są też kompozytorami niektórych z zagranych utworów, zagrał kilka żywiołowych piosenek. Było to między innymi „Pod papugami”, czy też „My way”. Świetnie czuła te rytmy szczawieńska publiczność, która dopisała na koncercie i spacerując po parku mogła oddać się muzycznej relaksacji.

Z wystąpienia czeskiego młodzieżowego zespołu publiczność także była bardzo zadowolona. Poza doskonałym wykonaniem muzyki, Milosz Band przyciągał także interesującym wyglądem- wystąpili oni w zespołowych strojach i byli bardzo zdyscyplinowani.

Szczawieńskie Dni Muzyki były prawdziwą ucztą dla melomanów i niebanalną formą na kulturalny odpoczynek w ten ciepły wrześniowy weekend.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kradzieże marketowe stały się dla nich sposobem na życie

Z seniorami rozmawiali o bezpieczeństwie osób starszych

Świetna zabawa podczas Marszu Nordic Walking

Poszukiwania zaginionego 13–latka zakończone sukcesem

Wiosna popiera nauczycieli

Dzień Sołtysa w gminie Mieroszów

Szczawno–Zdrój walczy o odzyskanie szczytu Chełmca

Nowa technologia w Starej Kopalni