MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Chciała popełnić samobójstwo

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 24 lutego 2011, 19:55
Aktualizacja: Piątek, 25 lutego 2011, 4:10
Autor: red
Fot. red
Wszystko wskazuje na to, że 71–letnia kobieta, która rzuciła się dziś pod pociąg, chciała popełnić samobójstwo.

Do wypadku doszło dziś przed południem w pobliżu przejazdu kolejowego przy ulicy Reja.

Jak informuje Magdalena Korościk z wałbrzyskiej policji, 71-letnia kobieta prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo, bowiem wyskoczyła nagle z krzaków wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Tę wersję potwierdzają również świadkowie zdarzenia, którzy są przekonani, że 71-latka chciała popełnić samobójstwo. Maszynista nie był w stanie uniknąć zderzenia. Pociąg uderzył w kobietę, którą odrzuciło na odległość kilku metrów. Na szczęście, 71-latka nie dostała się pod koła pociągu. Poszkodowana w stanie bardzo ciężkim trafiła do wałbrzyskiego szpitala. W wyniku wypadku doznała urazu głowy, nogi i żeber.

Ogłoszenia

Czytaj również

Został poparzony w wyniku wybuchu butli gazowej

Ukradł z posesji motorower, ale wpadł w ręce stróżów prawa

Żywa lekcja przyrody

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~julcia 25-02-2011 11:09
Oto szczęśliwy kraj pod neoliberalnymi rządami PO, kolejne próba samobójcza na tych torach od początku roku. Pozdro dla Kruczkowskiego.
~OK 25-02-2011 11:27
Po przeczytaniu powyższego postu ja będę następny.
~XXL 26-02-2011 0:22
W tym kraju, z tą polityką rządu , z tymi problemami nie jeden ma ochotę to zrobić, na szczęście niektórym brak odwagi ! Moja matka popełniła samobójstwo przez powieszenie się !! Nie wiem do dziś dlaczego ? Czy choroba, czy nakaz eksmisji za nie płacenie czynszu ? Czy inne powody ? Byłam z nią w kontakcie co najmniej 3 razy w tygodniu- odwiedzałam ją w miarę możliwości spędzałam z nią od 3 do 10 godz. tyg. Nie myślałam, że to zrobi. Rozmawiałam z nią w poniedziałek, a w środę znalazłam zwłoki !!
~ona77 26-02-2011 13:03
To fakt - tutaj we Wałbrzychu to można albo się powiesić albo wegetować w oczekiwaniu na śmierć !!!! Zero pracy,zero perspektyw wszechogarniająca bieda !!! Już od samego widoku na nasze miasto odechciewa się wszystkiego ....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Po co nam Unia?

Rusza remont ulicy Garbarskiej

Dni Wałbrzycha rozpoczęte

Bili go butelką i metalową rurką