MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Chciał włamać się do piekarni

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 8 września 2015, 7:26
Autor: opr.red.
Fot. red.
Wałbrzyscy policjanci patrolujący teren podległy pierwszemu komisariatowi, zauważyli pod piekarnią przy ulicy Głównej podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło jego nerwowe, nienaturalne zachowanie.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę przy ulicy Głównej w Wałbrzychu. Policjanci z pierwszego komisariatu patrolujący okolice Piaskowej Góry zauważyli mężczyznę, który prawdopodobnie usiłował włamać się do piekarni. Osoba ta zachowywała się nienaturalnie i nerwowo, podchodziła do drzwi obiektu próbując je otworzyć. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego.

Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który był także poszukiwany do włamania do domu jednorodzinnego, z którego ukradł kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził resztę nocy. Następnego dnia został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Duda w Wałbrzychu

W markecie najłatwiej...

Wykręcił mu kciuka

Nie wywiązali się z umów

Kradł i podpalał

Od książek po elektronikę

Przyjedzie Duda

Minister chwali rząd