MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Centrum NGO w Starej Kopalni otwarte

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 21 marca 2015, 7:12
Aktualizacja: 7:30
Autor: opr.red.
Fot. Kazimierz Masiuk
19 marca w Starej Kopalni odbyło się uroczyste otwarcie Centrum NGO– miejsca, które będzie inicjować i wspierać aktywność organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych oraz nieformalnych grup działających na obszarze aglomeracji Wałbrzyskiej.

Podstawowym zadaniem Centrum NGO będzie wspieranie i wszechstronna pomoc dla organizacji pozarządowych. Będzie to także miejsce integracji, wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy środowiska NGO, debat obywatelskich, konsultacji społecznych i spotkań z przedstawicielami administracji publicznej w sprawach istotnych dla środowiska pozarządowego.

FOTO:KAZIMIERZ MASIUK

Czytaj również

W walce z pandemią

Oni dostarczają żywność

Pomoc dla przedsiębiorców

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~znów jestem obcy 21-03-2015 16:15
Co znaczy NGO, bo ja nie tutejszy?
~cesko 21-03-2015 20:34
Bracie Slowkaku, to "nie vládne organizácie" :-)). A tak powaznie to kompletnie niezrozumialy ped do jakiejs nowomowy. Makaronizm pelna geba. To nie wina SK, to chyba ogolnopolskie :-)
~ngo 22-03-2015 15:27
NGO (NON GOVERMENT ORGANISATION) organizacja pozarzadowa
~waju 24-03-2015 12:10
No taak! Po Polsku ktoś zrozumie opacznie, że skrót OP (organizacja pozarządowa) to może właściwie tfu! PO (Platforma Obywatelska)? Szyk OP Centrum też gorszy, musiało by być Centrum OP, co brzmi groźnie sugeruje op...e? NGO ma więcej liter więc podnosi rangę i pobrzmiewa "światowo"? Słowiańska mowa jest piękna! Ma swoje źródło w sanskrycie. Dostarcza Słowianom wzajemnej radości z mowy swoich braci. Różne żarty językowe cha, cha!. Ale zaśmiecać swoją mowę, ot tak. W jakim celu?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strefy wydzielone w KD

Zbieramy na respirator (aktualizacja 14.00)

Lokalna tarcza

Przedszkole Językowe "Michałek" w nowej odsłonie

Zasłużona emerytura