Czytających: 5036

Świnoujście: Były piłkarz Górnika zdobywa gole w I lidze

Czwartek, 25 sierpnia 2011, 16:18
Aktualizacja: 16:20
Damian Misan, bo o nim mowa, zdobył gola w meczu I ligi pomiędzy Flotą Świnoujście a KS Polkowice.

W zaległym meczu I ligi, Flota Świnoujście pokonała bardzo pewnie na swoim stadionie KS Polkowice 3-0. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Christian Nnamani. Misan pojawił się na boisku dopiero w 86. minucie meczu, ale w 90. minucie zdążył wpisać się na listę strzelców. To pierwszy gol byłego gracza wałbrzyskiego Górnika w tym sezonie na I-ligowych boiskach. Flota po tym zwycięstwie awansowała na 7. miejsce w tabeli.

Przypomnijmy, że Damian Misan to wychowanek kamiennogórskiej Olimpii, skąd trafił do Miedzi Legnica. Z Legnicy przeniósł się na rok do Cracovii. W ekstraklasie wielkiej kariery nie zrobił i zagrał jedynie dwa mecze. Stamtąd powędrował do Górnika Wałbrzych, z którym wywalczył awans do II ligi. Nie przedłużono jednak z nim kontraktu i na krótko zakotwiczył w III lidze cypryjskiej, skąd trafił w ubiegłym sezonie do I-ligowej Floty Świnoujście.