Zalogowanych: 7

Kraj: Byli Górnicy w krajowym pucharze

Czwartek, 11 sierpnia 2016, 13:49
Aktualizacja: 13:50
Jeszcze do niedawna reprezentowali barwy wałbrzyskiego Górnika, a teraz grają w krajowych pucharach dla innych barw.

Mowa choćby o piłkarzu Rakowa Częstochowa. Rafał Figiel wszedł na boisko w 83. minucie meczu pucharowego przeciwko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Jego ekipa poległa 2-3 i odpadła z rozgrywek.

W barwach Puszczy Niepołomice coraz pewniej czuje się Marcin Orłowski. Były kapitan biało-niebieskich w ostatnim meczu ligowym zaliczył pierwsze trafienie, a teraz wraz z kolegami w pucharze wyeliminował ekstraklasową Koronę Kielce. Puszcza wygrała po serii rzutów karnych 3-2, a jedenastkę celnie egzekwował m.in. Orłowski. Dominik Radziemski w tym meczu w barwach Puszczy nie wystąpił.

Wreszcie Michał Bartkowiak ze swoją Miedzią Legnica musiał uznać wyższość Górnika Lęczna. Goście wygrali 3-2. Bartkowiak pojawił się na murawie w 63. minucie meczu.