MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Bubnowicz podał się do dymisji. Kto go zastąpi?

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 9 maja 2013, 10:07
Aktualizacja: 10:08
Autor: PAW
Fot. PAW
Po wczorajszej porażce piłkarzy II–ligowego Górnika Wałbrzych z Zagłębiem Sosnowiec, do dymisji podał się trener biało–niebieskich Robert Bubnowicz.

We wtorek zarząd klubu spotkał się z piłkarzami i ze sztabem szkoleniowym. Powodem tego spotkania były słabe wyniki piłkarzy Górnika w rundzie wiosennej. Zarząd nie podjął żadnych radykalnych kroków, ale po wczorajszej porażce z Sosnowcem trener Bubnowicz sam postanowił zrezygnować z prowadzenia zespołu Górnika.

Przypomnijmy, że Bubnowicz trenerem piłkarzy Górnika był od kilku lat. Z biało-niebiekikmi zaliczył awans do III ligi, a następnie do II ligi. Jeszcze parę tygodni temu nic nie wskazywało, że popularny Buba przestanie pełnić funkcję szkoleniowca wałbrzyszan. Wczoraj po meczu na konferencji prasowej oznajmił dziennikarzom, że rezygnuje z dalszego prowadzenia zespołu.

- Na tyle się nawarstwiły wszystkie sprawy, że drużyna gra na zaciągniętym ręcznym. To nie jest moja ucieczka, ale ktoś musi wprowadzić coś świeżego w zespół. Przez 3 lata to funkcjonowało, na dzień dzisiejszy się zacięło - powiedział Bubnowicz. (www.90.minut.pl)

Teraz działacze Górnika mają bardzo mało czasu na znalezienie następcy Bubnowicza. Już w sobotę Górnika czeka kolejny ligowy mecz, a rywalem wałbrzyszan będzie Gryf Wejherowo.

Czytaj również

"Byłem – Widziałem – Zdobyłem" – Przegląd Diaporam

"Bransoletki życia" dla seniorów

Kolejny pies czeka na adopcję

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ksiak górnicki 9-05-2013 10:41
?????
~Gość 9-05-2013 10:55
Szkoda Buby bo to dobry trener i człowiek to nie Buba powinien odejść tylko powinna nastąpić rewolucja w składzie Górnika jak np Morawski po co taki zawodnik w Górniku? Żeby brać kasę stanąć w środku boiska i wydzierać mordę na wszystkich dookoła? Po drugie to nie Buba jest winny wyników tylko zarząd klubu,jakie kroki zostały podjęte w zimę żeby Kadra się wzmocniła? Jak był ktoś na testach co potrafił kopnąć piłkę to filozofia pana prezesa Gawlika była inna żeby grac swoimi kopaczami bo po co nam ktoś z zewnątrz kto i tak za sezon ucieknie z Górnika tak Wypowiadał się pan prezes ale jakby dostał godziwe wynagrodzenie od pana Gawlika to po co miałby uciekać? Grałby jak najlepiej potrafi dla Górnika przez kilka lat.A teraz zrobi się kozła ofiarnego z Tr Buby.I zostaje Tr Mordak.Powodzenia.
~przemAS 9-05-2013 11:42
no za szybko zlapali sponsora ;-) ale tak na prawde kim tu grac? niedlugo zarzad i jego otoczka beda liczyc wiecej osob niz zespol - a wynikow pracy zarzadu nie widac
~ 9-05-2013 12:50
rozwiązać to dziadostwo raz na zawsze! kase przeznaczyć na szkolenie młodzieży
~ 9-05-2013 14:08
Może Leo Benhaker?
~kaczy_dziub 9-05-2013 20:49
nie Benhaker, tylko Benhauer
~helmut 10-05-2013 0:04
czy buba z przerywaczem mają coś załatwione w lubinie po co byli zaproszeni na derby do klubu ...........
~ksiak górnicki 10-05-2013 11:47
kaczy_dziub ma rację.Tylko Leon Benhauer biorący przykład ze sławnego z różnych takich,dziś trochę zapomnianego trenera i polityka J.Wójcika może Górnikowi pomóc. Nikt inny
~kkk 10-05-2013 21:08
chcecie grac w III lidze to proponuje Mordaka na trenera on jest dobry w spuszczaniu drozyn do nizszych klas.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wojewoda zadecyduje o losie radnej powiatowej

Udany Piknik Krynoliny

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Szef PO z wizytą w Wałbrzychu