MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Brawura przyczyną wypadków

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Czwartek, 17 lutego 2011, 11:35
Aktualizacja: 11:36
Autor: red
Fot. red
Kilka zdarzeń drogowych odnotowali policjanci z Wałbrzycha i okolic. Przyczyną wypadków była głównie nieostrożna jazda kierowców.

W Szczawnie-Zdroju przy ul. Sienkiewicza, 57-letni mężczyzna, kierujący samochodem Isuzu Trooper, w wyniku nieprawidłowego manewru cofania potrącił 64-letnią kobietę idącą chodnikiem. W wyniku potrącenia, piesza doznała stłuczenia lewej nogi.

Natomiast w Wałbrzychu na skrzyżowaniu ul. Gagarina – Wieniawskiego, 31-letni mężczyzna, kierujący samochodem Fiat Seicento, wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawy bok samochodu Fiat Uno, którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, obrażeń prawej ręki, prawej nogi oraz kręgosłupa doznał kierowca Uno. Obrażeń głowy doznał natomiast kierowca Seicento. Obu mężczyzn przewieziono do szpitala, gdzie przebywają na obserwacji. Kierowcy byli trzeźwi i stosowali pasy bezpieczeństwa.

Do wypadku doszło również przy ul. Niepodległości. Tam 22-letni mężczyzna, kierujący samochodem BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem, którym kierował 74-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, kierujący motorowerem doznał urazu kręgosłupa na odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Po udzieleniu pomocy medycznej został zwolniony do domu.

Czytaj również

Remont ulicy Garbarskiej ruszy prawdopodobnie jeszcze w kwietniu

Kierowca ciągnika był pijany i chciał wręczyć policjantom łapówkę

Prezentujemy wizerunki kolejnych przestępców poszukiwanych przez sąd listami gończymi

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ona77 17-02-2011 17:39
Moim skromnym zdaniem większość wypadków w naszym mieście jest spowodowana nieprzystosowaniem nawierzchni do pojazdów !!!!! Krótko reasumując po zmroku ciemno nawet i pod latarniami,dziury jak w serze no i kratery godne podziwu .....
~xxxx 19-02-2011 17:03
Obwodnica,obwodnica i jeszcze raz obwodnica!!!!!! Wiem,że akurat te wypadki nie są przyczyną jej braku ale tak przy okazji...... To jest chyba u nas niewykonalne!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tymczasowy areszt dla 27–latka zatrzymanego za posiadanie i handel narkotykami

Wiosna popiera nauczycieli

Komisarz Krzysztof Lewandowski powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Piotr Rachwalski staje na czele Aqua Zdroju

Akcja „Trzeźwy poranek” z jednym kierującym znajdującym się pod wpływem alkoholu