MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Bracia napadli na nastolatka

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 28 września 2009, 16:22
Aktualizacja: 16:26
Autor: PW
Policjanci z Wałbrzycha zatrzymali dwóch braci w wieku 23 i 25 lat, mieszkańców Wałbrzycha, którzy napadli 17–latka i ukradli mu przedmioty o łącznej wartości 300 zł.

23 września tuż po zmroku policjanci z Wałbrzycha zostali powiadomieni o napadzie na 17-latka. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 25 lat. Mężczyźni ci są podejrzewani o to, że przy użyciu metalowej pałki pobili 17-letniego chłopca. Sprawcy napadu obezwładnili nastolatka i zażądali od niego, by kupił alkohol i papierosy. Napastnicy ukradli zakupy, pieniądze i telefon komórkowy. Wartość strat 17-latka oszacowano na 300 zł.

Po zatrzymaniu napastników okazało się, że 25 –latek był poszukiwany w celu odbycia kary. Policjanci znaleźli przy zatrzymanych część skradzionych przedmiotów. Bracia trafili do policyjnego aresztu. Za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia grozi im teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Starszy mężczyzna przeszarżował

Promesy na sprzęt

Przyjedzie Duda

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Paulina 9-11-2009 13:55
Tu jest racja ale chłopak który ma 25 lat to mój narzyczony, Jestem z nam w ciąży niewiem co zrobie jak dostanie 12 lat. Poszukiwany był jego młodszy brat Sebastian nie on.. Ja wieże w jego niewienność On wie że bede na niego czekać ale czy z dzieckiem...?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Od książek po elektronikę

Wykluczyli dwóch

Zapalniczką po karoserii