Wałbrzych: Blisko 2800 biegaczy opłaciło start w Półmaratonie

Piątek, 7 lipca 2017, 10:14
Aktualizacja: 14:16
Autor: red
Już w następnym miesiącu start XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych!

W tegorocznej edycji odnotowaliśmy rekordową liczbę zapisów! Swój udział w półmaratonie potwierdziło i opłaciło do tej pory 2 781 biegaczy (w ubiegłorocznym biegu wystartowało 2 276 osób). W tym roku zmianie uległa nie tylko trasa – dwie pętle po 10,5 km – ale również limit zgłoszeń, który został podwyższony do trzech tysięcy – zostało jeszcze ok. 200 wolnych miejsc. Wszyscy, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu mogą wziąć udział w losowaniu, w którym nagrodą główną jest samochód TOYOTA AYGO.

Start półmaratonu w niedzielę 20 sierpnia 2017 o godz. 11:00 tym razem na Placu Magistrackim w Wałbrzychu. Nasz sierpniowy półmaraton został zaliczony do imprez, podczas których można otrzymać medal Korony Polskich Półmaratonów. Jest to prestiżowe wyróżnienie, które dostanie każdy biegacz wraz z medalem po spełnieniu warunków regulaminu. Medal przyznaje Polskie Stowarzyszenie Biegów.

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w największym biegowym wydarzeniu w Wałbrzychu!