MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 8 lipca
im. Elżbiety, Eugeniusza

Biuro Komunikacji w Wałbrzychu będzie mieć nowa siedzibę

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 21 maja 2014, 14:14
Autor: red
Fot. red
Od 2 czerwca Biuro Komunikacji Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu będzie funkcjonowało w nowej siedzibie przy ul. H. Sienkiewicza 9.

Biuro będzie usytuowane w pobliżu Ratusza – róg ulicy Sienkiewicza i Placu Magistrackiego.

Wchodząc do Biura Komunikacji „Wejściem A" – od ul. H. Sienkiewicza 9 – załatwiamy sprawy związane z rejestracją pojazdów oraz sprawy związane z funkcjonowaniem stacji kontroli pojazdów oraz pracą diagnostów.

Wchodząc bo Biura Komunikacji „Wejściem B" od Placu Okrężnego załatwiamy sprawy z zakresu prawa jazdy, funkcjonowania ośrodków szkolenia kierowców oraz pracy instruktorów i wykładowców.

„Wejściem B" zapraszamy także klientów poruszających się na wózkach inwalidzkich, bez względu na to czy sprawa dotyczy zarejestrowania pojazdu, czy też wydania prawa jazdy.

2 czerwca w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Sienkiewicza 6-8 uruchomiony zostanie „Punkt Kasowy", który przyjmował będzie bez prowizji wszelkie wpłaty na konto dochodów gminy Wałbrzych. Kasa na ulicy Wyzwolenia zostanie zlikwidowana.

W celu usprawnienia obsługi klienta Biuro Komunikacji wyposażono w elektroniczny System Kolejkowy.

W związku ze zmianą lokalizacji Biuro Komunikacji będzie nieczynne w dniu 30 maja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przyjedzie Duda

Wypadek na skrzyżowaniu

Zagłosuj na Impuls!

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ROMUALD 21-05-2014 22:34
A gdzie będą stawiać samochody osoby zainteresowane załatwieniem sprawy.
~Asia 21-05-2014 23:18
Zaparkować pojazdy będzie można na przykład na ul. Rycerskiej, która jest w pobliżu. Tylko gorzej ze znalezieniem tam wolnego miejsca. Niby parking duży ale już teraz żeby zaparkować trzeba mieć dużo szczęścia;) A jak nie, to pozostają miejsca wyznaczone na strefach płatnych:)
~Srasia 21-05-2014 23:29
Byly dwa wydzualy komuikacji powiatowy i miejski to zaczeli kombinacje,rece kur...a opadaj!
~v 22-05-2014 8:36
I dobrze macie wielki Wałbrzych, grodzki, płacić kasę za parkingi i rejestrować auta i ni gadać, teraz będzie w centrum wesoło, powodzenia w znalezieniu miejsc parkingowych nawet tych płatnych.
~meksyk 22-05-2014 17:28
Ta lokalizacja rzeczywiste jest idiotyczna. Teraz było przynajmniej dobrze, bo dwa wydziały komunikacji były obok siebie i w sumie nawet jak trzeba było coś załatwić, to parę kroków dalej i masz. Tak jak ostatnio, kiedy wyrabiałem nowa karę do auta. Miłych spacerków tym, którzy będą teraz pedałowali tam i z powrotem. Poza tym parking przed starostwem świetnie spełniał swoją rolę. Pomysł poroniony.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miasto broni strażników

Szczawno wyróżnione

Duda w Wałbrzychu

Wsparcie dla strażaków

Utrudnienia na Długiej