Bielawa za słaba na Górnika

Wiadomości: Bielawa
Czwartek, 8 marca 2012, 9:44
Aktualizacja: 9:45
Piłkarze II–ligowego Górnika pokonali w Bielawie miejscową III–ligową Bielawiankę 5–1.

Nasi rozegrali ten mecz w Bielawie na naturalnym boisku.

Do przerwy na murawie dominowali biało-niebiescy, a gracze gospodarzy nie mieli praktycznie nic do powiedzenia. Gole Rytki, Maciejaka i Orłowskiego są tylko potwierdzeniem tezy, że te dwie ekipy dzieli obecnie przepaść. W drugich 45 minutach gole dla Górnika zdobyli Maciejak i Moszyk. Bielawiankę stać było jedynie na zdobycie honorowego gola.
Teraz przed Górnikiem ostatni mecz kontrolny z kolejnym rywalem z III ligi, a mianowicie MKS-em Oława. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę w Wałbrzychu.

Bielawianka – Górnik Wałbrzych 1-5 (0-3)

Górnik: Jaroszewski – Bartos, Wojtarowicz, Sawicki, Zawadzki - Wepa, Morawski, Rytko, Zinke - Orłowski, Maciejak oraz Jarosiński, Orzech, Łaski, D. Michalak, Radziemski, Chajewski, Moszyk.