Zalogowanych: 7

Międzygórze: Biegali stylem alpejskim

Wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:30
Aktualizacja: 15:31
W Mistrzostwa Polski w biegach górskich stylem alpejskim, które to zawody zostały rozegrane w Miedzygórzu, wzięli udział nasi biegacze.

W rywalizacji seniorów na dystansie 11,5 km zwyciężył Andrzej Długosz z Visegard Maraton Rytro. Nasi biegacze zajmowali następujące lokaty: 12 – Michał Koszewski, 24 – Mateusz Kłaczyński, 33 – Mirosław Kaczuga, 48 – Jarosław Cieśla, 56- Grzegorz Pogorzelski.

W Igrzyskach Dzieci i Młodzieży, które również rozegrano w Międzygórzu wystartował tylko jeden nasz reprezentant. W kategorii młodzików Daniel Jura zajął 6. pozycję.

W II Półmaratonie Ziemi Puckiej na dystansie 21 km bezkonkurencyjny okazał się Ukrainiec Sergiej Okseniuk. Marek Henczka w gronie 481 zawodników zajął 34. lokatę, a Piotr Musiał był 451.