MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Biblioteka pod Atlantami zaprasza na prelekcję o historii zespołu "The Beatles"

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 22 stycznia 2018, 6:33
Autor: red
„Michelle”, „Yesterday”, „Yellow Submarine”, „Love Me Do” czy „Help!”. I nie trzeba wyjaśniać, o jaki zespół chodzi. Czwórka z Liverpoolu podbijała kiedyś serca fanek, a ich piosenki królowały na każdej imprezie. Dziś zespół ten jest już nieco zapomniany; powstało wiele nowych zespołów, ale zdecydowanie Bitelsi nie stracili, i nie stracą, statusu legendy.

I o tej właśnie legendzie opowie 24 stycznia o godz. 17.00 w MFB Ryszard Kmita - wałbrzyski meloman i miłośnik muzyki rockowej i rock and rollowej. Podczas spotkania prowadzący opowie wiele ciekawych i mało znanych opowieści o Bitelsach, a także, co jest oczywiste, zaprezentuje fragmenty najbardziej znanych utworów. Będzie to doskonała okazja nie tylko do "odświeżenia" swojej wiedzy o The Beatles, ale również do powspominania czasów swojej młodości. Zapraszamy.

Czytaj również

Szełemej w Chwaliszowie

Promesy na sprzęt

Przyjedzie Duda

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Penny Lane 23-01-2018 18:49
Jeśli "miłośnik" posłuży się faktami z autoryzowanych biografii o The Beatles (Hunter Davis, Philip Norman) to zaistnieje duża szansa, że słuchacze otrzymają "solidną porcję" prawdziwych informacji. Ważne, by Pan prowadzący nie dodawał niczego od siebie - taką pokusę trudno czasem utrzymać w ryzach...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wrócił stand–up

Oby pogoda dopisała

Czy strażnicy zerwali plakaty wyborcze?

Duda w Wałbrzychu

Spektakl na 5–lecie