MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Biblioteczne atrakcje

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 13 stycznia 2010, 11:10
Aktualizacja: 11:11
Autor: PAW
Fot. red
W styczniu wałbrzyska Biblioteka pod Atlantami oraz jej filie przygotowały dla swoich stałych bywalców szereg atrakcji. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

Od 7 stycznia w bibliotece trwa wystawa BZWBK Press Foto, na której zaprezentowane zostały zdjęcia laureatów ogólnopolskiego konkursu BZWBK Press Foto. Jeśli jeszcze ktoś nie widział zdjęć najlepszych polskich fotografików, to ma na to szansę do 29 stycznia.

Wiele dzieje się też w filiach Biblioteki pod Atlantami.
Filia nr 1 na Nowym Mieście prowadzi cykliczne „Piątkowe spotkania w bibliotece”. Spotkania te odbywają się w każdy piątek od godziny 15.00. Natomiast filia nr 6 na Białym Kamieniu organizuje od poniedziałku do piątku od godziny 13.00 „Popołudnia w bibliotece”.

Tymczasem filia na7 na Piaskowej Górze zaprasza uczniów klas pierwszych na cykl spotkań pt. „Barwy uczuć, czyli jak radzić sobie z emocjami”. Dla trzecioklasistów prowadzone są zajęcia pt. „Legendy naszych miast”. W filii nr 11 na Podzamczu zainaugurowany został nowy cykl imprez o nazwie „Literatura na ekranie”. Jako pierwszy został wyświetlony film Andrzeja Wajdy pt. „Tatarak”.

Sporo atrakcji czeka w styczniu na dzieci, które odwiedzą Oddział Dziecięco-Młodzieżowy Biblioteki pod Atlantami. Tam odbywają się zajęcia pt. „W dworku Chopina”. 14 i 28 stycznia o godzinie 15.00 biblioteka zorganizuje spotkania „Czytamy dzieciom”.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zmarł pierwszy burmistrz Szczawna–Zdroju

Bili go butelką i metalową rurką

Majówka u Szaniawskiego

Zapowiedź Gwiazd VI Festiwalu „Nie tylko Gospel” cz. 2

Przedwiośnie wspiera Wiosnę Roberta Biedronia

Grosze grają role

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Po co nam Unia?