MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Biała sobota, czyli ZUS zaprasza lekarzy

Wiadomości: REGION
Poniedziałek, 19 marca 2018, 6:36
Autor: red
Fot. organizatorzy
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wystawiać zwolnienia lekarskie przez Internet to zaproszenie jest dla ciebie. Jeśli nas odwiedzisz konsultanci ZUS założą ci indywidualne konto na naszej platformie elektronicznej oraz krok po kroku pokażą jak w prosty i szybki sposób wystawić eZLA. Biała sobota to dzień, w którym wszystkie placówki ZUS na Dolnym Śląsku otwierają się wyłącznie dla lekarzy.

To już ostatni dzwonek żeby bez stresu i kolejek nauczyć się jak korzystać z programu do wystawiania zwolnień przez Internet.
- Im bliżej lipca a tym samym końca wystawiania papierowych zwolnień lekarskich tym zainteresowanie zakładaniem kont i szkoleniami jest większe stad pomysł żeby otworzyć nasze sale obsługi tym razem wyłącznie dla lekarzy – mówi Iwona Kowalska Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Nasi konsultanci nie tylko założą i aktywują na miejscu indywidualne konto lekarzowi, ale także pomogą mu pobrać certyfikat służący do bezpłatnego podpisywania zwolnień – zachęca rzeczniczka.

Zarówno założenie konta dla lekarza na platformie PUE ZUS jak i szkolenie nie wymaga żadnego dodatkowego sprzętu jednak jest on potrzebny, jeśli lekarz będzie chciał żeby na miejscu pobrać dla niego certyfikat.
- Będzie to możliwe tylko wtedy, jeśli lekarz przyjdzie do nas ze swoim laptopem i mobilnym Internetem – dodaje Iwona Kowalska
ZUS zaprasza lekarzy na „Białą Sobotę” 7 kwietnia w godzinach 9.00-14.00 do wszystkich placówek na całym Dolnym Śląsku.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wałbrzych pełen alimenciarzy

Sektor I obsługiwać będzie prawdopodobnie ALBA

Po co nam Unia?

Szef PO z wizytą w Wałbrzychu

Janusz Chabior w Wałbrzychu

Według ogólnopolskiego portalu, Wałbrzych zmienił się najbardziej w kraju

"Autochodzik" dla najmłodszych

Centrum Kulturalno–Kongresowe "Witold" to miejsce niezwykle ważne dla mieszkańców Gorc