MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Bezpiecznie w przedszkolach

Wiadomości: REGION, Stare Bogaczowice
Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 14:44
Aktualizacja: Wtorek, 28 stycznia 2020, 9:03
Autor: red
Fot. organizatorzy
Gminne Centrum Biblioteczno–Kulturalne i Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach oraz IV Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu rozpoczęły realizację projektu „Razem Działamy – Bezpiecznie Mamy" z grantów Fundacji Orlen.

W zeszły piątek przedszkola w Starych Bogaczowicach i Strudze odwiedzili uczniowie klas policyjnych. Rozpoczynające projekt warsztaty okazały się ogromnym sukcesem. Przedszkolaki wesoło i z pełnym zaangażowaniem przyjęły swoich gości oraz wykazały się wiedzą na temat bezpieczeństwa na drodze. Przyszli policjanci zapewnili maluchom dużo zabawy i nauki. Opowiedzieli o pracy policjanta, pokazali jak zachowywać się na drodze i odpowiedzieli na pytania przedszkolaków, a na koniec wręczyli każdemu odblaski. Następne warsztaty „Bezpieczne Ferie" już w kolejny piątek. Tym razem uczniowie Szkoły Podstawowej w Starych Bogaczowicach dowiedzą się, jak bezproblemowo spędzić ferie zimowe oraz poznają podstawy pierwszej pomocy. Projekt będzie trwał aż do maja. W kolejnych miesiącach odbędą się spotkania z uczniami klas z kierunków wojskowych, strażackich i medycznych, wyjazdy dzieci do IV Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu oraz zawody sportowe.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Odwołane koncerty

Chcą pieniędzy na stadion

Projekty z dofinansowaniem

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~sex shop 27-01-2020 19:40
To optymistyczne, że dzieci są bezpieczne. Trzeba jeszcze uważać na wilki w owczej skórze, czyli tzw."latarników" od Biedronia. Mają oni w tzw. programie edukacyjnym pokazy masturbacji dla dzieci.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kibice chcą remontu

Casting wokalny

Uczcili pamięć

Dzik sprawcą wypadku

Będą utrudnienia – kręcą film