MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 5 czerwca
im. Walerii, Waltera

Bezpiecznie na drodze

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Sobota, 21 września 2019, 8:18
Aktualizacja: Niedziela, 22 września 2019, 7:40
Autor: red
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Przed nami Europejski Dzień bez Samochodu czyli kampania proekologiczna świętowana corocznie 22 września.

Z tej okazji w piątek osiemdziesięcioro dzieci ze szkół z Boguszowa-Gorc przyjechało na rowerach do Szybu Witold, gdzie posłuchały wykładu na temat bezpieczeństwa poruszania się na drodze, podstawowych zasad bezpieczeństwa, a kulminacją było otrzymanie z rak Iwony Frankowskiej - Wicestarosty Powiatu Wałbrzyskiego odblaskowych gadżetów, które przypięły na swoje rowery czy plecaki. Wykład poprowadziła nadkom. Magdalena Korościk z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. W spotkaniu uczestniczył również Sebastian Drapała, zastępca burmistrza Boguszowa-Gorc. Inicjatorem i organizatorem akcji byłaIwona Frankowska - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
1
14%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Teatr cieni z WOK–iem

Langer kontra Szwajgier – czy sprawa trafi do Prokuratury?

Wracają połączenia

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~hipokryzja 22-09-2019 0:18
Nela dobrze ci z PISem? Taka kreatywna artystka, politycznie niezależna, "wolność, równość, braterstwo" a tu proza życia i mina jakaś niewyraźna,` i fotka z dygnitarzami... Kac moralny? Pozostawiam bez odpowiedzi.
~myślozbrodnia 22-09-2019 20:45
do: ~hipokryzja (0:18)
dlaczego wywierasz presję na tę panią? To przykład tzw. bolszewickiego myślenia. Nie spotyka się ani z synem bin Ladena, ani z baronem narkotykowym, tylko z przedstawicielami ugrupowania, które prawdopodobnie pozbawiło cię przywilejów, a na pewno złudzeń o swojej wyższości nad bazą tego ugrupowania. To bardzo paskudne zachowanie.
~Ela 22-09-2019 22:29
Brawo Pani Iwono,ciekawa i super inicjatywa. Ciesze sie ze organizujecie tak praktyczne i pozyteczne zajecia.
~mówca 25-09-2019 20:33
"Europejski Dzień bez Samochodu" a oni dają odblaski dzieciakom! Zamiast dotrzeć z tą świadomością do kierowców... Na 100% Iwona Frankowska - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego, Magdalena Korościk z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, Sebastian Drapała, zastępca burmistrza Boguszowa-Gorc, Iwona Frankowska - Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego przyjechali na to spotkanie...samochodem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zabiegają o przyjazd prezydenta

Napadł na nastolatka

Wałbrzych otwiera 4 szkoły dziennie

Nie będzie cięć w sporcie

Dotrzymali słowa