MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Before Party w kompleksie Hotelu Maria

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 15 sierpnia 2013, 15:22
Aktualizacja: Piątek, 16 sierpnia 2013, 13:20
Autor: organizatorzy/opr.red.
Fot. organizatorzy
Z okazji zbliżającego się festiwalu – Hip Hop Kemp (22–24.08) w kompleksie Hotelu Maria odbędzie się wyjątkowe Before Party. Będzie się ono składać z dwóch części : koncertów w Sali Westernowej w kompleksie Hotelu Maria oraz z imprezy w klubie Stara Rzeźnia.

Koncerty odbędą jutro (16.08) się w Sali Westernowej przy Hotelu Maria na Szczawienku od godziny 20. Afterparty w klubie Stara Rzeźnia mieszczącym się w tym samym kompleksie w odległości około 100 metrów. Poprowadzi je najbardziej ceniony w okolicy DJ klimatów rapowych - DJ Qmak.

Wykonawcy, którzy wystąpią to :

Suweren (Lubin) - młody raper będący pod skrzydłami wydawnictwa Labirynt, założonego przez wałbrzyski skład Trzeci Wymiar.

Mahatma (Wałbrzych) - bodaj najbardziej obiecujący raper z naszego miasta, uczestnik programu Żywy Rap, przygotowujący się do wydania drugiego solowego albumu.

G-do & Xception- będzie to premierowy występ artystów pochodzących z kolebki rapu, jakimi są Stany Zjednoczone w naszym mieście, wydarzenie bez precedensu.

Arab (Warszawa) - laureat programu Żywy Rap, artysta, który swą bezkompromisową postawą i zabawnym imagem scenicznym zdobył olbrzymią popularność, aktualnie przygotowujący się do wydania swojego pierwszego solowego krążka pod skrzydłami wytwórni Hemp rec.

Miuosh (Katowice) - gwiazda wieczoru, uznana i ceniona postać na polskiej scenie, fanbase na facebooku – 145 000, ponad 5 utworów na youtube powyżej miliona wyświetleń. Przekaz jego twórczości ma w sobie widoczne znamiona wychowania na Śląsku, wśród kopalń i zniszczonych kamienic, postindustrialnego rozkładu i marazmu. Niektóre z utworów opisywanego artysty ocierają się o poezję śpiewaną.

Bilety :
20 pln w przedsprzedaży (recepcja hotelu Maria; skate shop Fresh w Świdnicy; pod numerem 662561061)
30 pln w dniu koncertu


PROSIMY O ZACHOWANIE BILETÓW, AFTERPARTY WSTĘP GRATIS.

Patronat Medialny Imprezy: Walbrzyszek.com, Swidniczka.com

Czytaj również

PiS stracił przodownictwo w sondażu

Kolejny sukces wałbrzyskiego szpitala

Samochód spłonął doszczętnie

Senator Wiesław Kilian nie żyje

Kolejny krok ku rozpoczęciu budowy obwodnicy zrobiony

Solidarność daje rządowi czas do 28 marca

Kradzieże marketowe stały się dla nich sposobem na życie

Szczawno–Zdrój walczy o odzyskanie szczytu Chełmca